Re: Suvaline pläma vol 2018

#211
Kahtlane on , et kuulutuses pole vin kood ja toodud EU, kust ei ole märgitud eeldatavalt Leedust. Hind suht odav. Kaua juba mûügis ka olnud.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#212
valmarv kirjutas:Kas keegi selle Brera kohta ka miskit öelda oskab, äkki keegi vaatamas käinud http://www.auto24.ee/used/2802599
Mul üks tuttavAlfahaige käis seda vaatamas ja oli platsiga millalgi kontaktis. Ei pidavat väga hea diil olema. Kui endale Brerat otsis, siis see jäi igaljuhul võtmata. Ei teagi kust ta lõpuks sai, aga see polnud igaljuhul diili väärt.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#213
Oskab keegi soovitada kohta, kus lasta autot veidike keevitada (Tallinnas soovitavalt)? Probleem on tagumise poritiiva ja karbi ristumiskohaga, see plekk vajaks välja vahetamist ja vajadusel ka seestpoolt veidike keevitust, olenevalt kuidas sisemise osaga lood on. Asendusplekk kui selline on olemas, vajaks vaid parajaks lõikamist vastavalt kahjustuse suurusele.
Ehk teab keegi kohta, kus tehakse see töö kvaliteetselt ära ning hind ka väga kirves pole?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#215
Herr Marchionne on kogu FCA-le positiivse suuna kätte näidanud ning ainult püstihull inimene hakkaks seda praegu muutma :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#216
Keegi talveautoks miskit soovitada oskab? Ei raatsi Alfat see aasta soolalögasse sõitma lasta, seega tuleks vaadata mingi odav masin, mille pärast ei muretse, kui roostekoht kuskile ilmub. :D
Mida sellisest isendist arvata? On palju peavalu ja probleeme, et ülevaatust läbida ja et autot sõitmas hoida?
http://www.auto24.ee/used/2886404
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#217
Alfa Romeo 33 kirjutas:Keegi talveautoks miskit soovitada oskab? Ei raatsi Alfat see aasta soolalögasse sõitma lasta, seega tuleks vaadata mingi odav masin, mille pärast ei muretse, kui roostekoht kuskile ilmub. :D
Mida sellisest isendist arvata? On palju peavalu ja probleeme, et ülevaatust läbida ja et autot sõitmas hoida?
http://www.auto24.ee/used/2886404
Teadmiseks, et omanik on see tüüp kes Rakveresse kuuski disainis :)
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#218
spark kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:Keegi talveautoks miskit soovitada oskab? Ei raatsi Alfat see aasta soolalögasse sõitma lasta, seega tuleks vaadata mingi odav masin, mille pärast ei muretse, kui roostekoht kuskile ilmub. :D
Mida sellisest isendist arvata? On palju peavalu ja probleeme, et ülevaatust läbida ja et autot sõitmas hoida?
http://www.auto24.ee/used/2886404
Teadmiseks, et omanik on see tüüp kes Rakveresse kuuski disainis :)
See mulle väga midagi ei ütle, et mis Rakvere kuused, aga okei. :D Olen vist midagi maha maganud. :mrgreen:

Sai siin eelmine aasta ostetud nö. tark akulaadija, Benton Eco 4.0. Mis laeb eraldi tsüklites akut, mida laadimine edasi seda vähemaks peale antav vool läheb (vähemalt akulaadija tootja andmete põhjal :D ). Vahepeal sai sellega pidevalt akut laetud, kuid täna sai kuulatud akut laadimise ajal ja aku muliseb, seejärel võtsin kiirelt laadija maha. On kellelgi targa laadijaga laadimisel kogemusi? Kas on ka sellist asja esinenud? Aku ei tohiks ju ühtegi heli tekitada laadimise ajal, vastasel korral on akulaadijal peale antav laadimisvool liiga suur. :thumbdown:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#219
Stilost- ülalpidamine on odav (juppe on poole vähem, silladetailid on kõik eraldi vahetatavad; mootor on nagu ikka- kui rihmad ja vedelikud on korras, siis pole probleemi)

peamiselt sõltub siiski sellest, mis seisus auto ise on.

akulaadija osas ei oska kaasa rääkida-> kahtlustaks pigem, et aku hakkab ära väsima ning tahab hooldust (millal viimati vedeliku taseme üle vaatasid?)

P.S. aku peab kestma piisavalt kaua ka ilma laadimiseta (kui Sul kuskil just voolu ei leki vms) - mul nt on 164 seisnud peale viimast laadimist 5 kuud (vahepeal on mingi 1-5 km otsi tulnud umbes 40 jagu) ning praegu veel (peale kolme kuud) läheb käima :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#220
Tegu on hooldusvaba akuga, ehk siis vedelikku ei ole võimalik juurde kallata. Viimati laadisin Mai kuu sees akut, siis laadisin täitsa täis ning selle ajaga on langenud tase kusagil poole peale. Laadija hakkas poole mahutavuse pealt laadima. Talvisel ajal käima küll vedas aga suht raskelt.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#221
"hooldusvaba" tähendab tavaliselt seda, et korgid on kinni kleebitud (selleks, et inimesed ise akut ei hooldaks - turvalisuse värk)

Kui aku servas on olemas ülevooluava, siis 99% kindlusega on akul korgid (nende peale on pandud kas plastliist, kleeps vms) ning tegemist on täiesti tavalise akuga ;)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#222
Plastliistu ega kleepsu ei ole, kusagilt midagi pealt maha võtta ei saa, et pääseks korkidele ligi.
Kiire küsimus, kas keegi on ARS autoteeninduses lasknud autol keretöid teha? Hetkel sain sealt enam vähem normaalse pakkumise keevitustöödele koos detaili värvimisega. Aga kui hea on sealne kvaliteet tööle?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#223
täna siis Tallinnas kuuldud punast 4x4 QV mürsku ... peale pisikest mürinat ka siis nähtu tänavapildis... priti dämn impressiv

Sellest inspireerituna IMHO - Stelvio peaks alati olema punane :D [Itaalias nähtud ka ülejäänud värvipaletti paari päeva jooksul aga need sulanduvad tänavapilti liiga ära]

IMHO Giulia, 4C ja MiTo puhul ei ole värvil vahet (valgena näevad kah väga head välja); Giulietta peab olema ükskõik mis värvi peale musta või valge
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#224
ts kirjutas:täna siis Tallinnas kuuldud punast 4x4 QV mürsku ... peale pisikest mürinat ka siis nähtu tänavapildis... priti dämn impressiv

Sellest inspireerituna IMHO - Stelvio peaks alati olema punane :D [Itaalias nähtud ka ülejäänud värvipaletti paari päeva jooksul aga need sulanduvad tänavapilti liiga ära]

IMHO Giulia, 4C ja MiTo puhul ei ole värvil vahet (valgena näevad kah väga head välja); Giulietta peab olema ükskõik mis värvi peale musta või valge
Täiesti nõus!
aga ega ka sinisel viga old, ui sai toolis olla :D
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#225
Kas eestis kuskil saab auto Dyno peale ka panna ja kui palju selline lõbu maksab, et lihtsalt teada saada, palju autol veel võimu järgi on?