Re: Suvaline pläma vol 2018

#317
ts kirjutas:
15 Nov 2018, 21:43
jube pirtsakad on need nupud küll aga- jube äge selle eest :D IMHO üks parimaid ukselingi disaine viimase 20 aasta jooksul [köh @disco volante ja võibolla ka 8 põlve civic ... kuigi see on üsna 147 pealt kopitud]

muuseas- kui on stabiilselt soe või stabiilselt külm, siis toimib kõik ilusti +/- null on see kõige kohutavam aeg
Ilu osas ei vaidle vastu, ilusad näevad nad välja küll. Mul vist hakkab vaid kroom nende pealt maha kuluma (tuhmiks on muutunud, poleerides ei läinud ka paremaks). Peaks laskma kas uuesti kroomida või kusagilt heas korras "uued" vaatama.

Ehk oskab keegi öelda, kust leida esiklaasi all oleva plastiku kruvikatet? Peale keretöid oli see plastikkate kusagile minema jalutanud ning hetkel näeb see koht suht silma riivav ja inetu välja.
Pean silmas siis selle kruvi peale käivat katet:
Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#322
Alfa Romeo 156 ja kütuseluuk...
Oskab keegi öelda mismoodi seda külmadega lahti saab? Mõtlesin, et kuna täna kütus hea hinnaga, siis tangiks paagi jälle täis aga tanklas otsustas kütuseluuk, et unista edasi, mina küll lahti ei tule. Ei salongist, ega ka pagasnikus asuvast nöörist sikutades.
Annab seda ennetada mingi määrdega määrides, et ta kinni ei jääks? Kui jah, siis millist osa mehhanismis määrida (kuhu määret vahele pressida) ja mis määret kasutada? Teflonmääret või sobib ka mingi rasvane laagrimääre?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#325
Alfa Romeo 33 kirjutas:
01 Dets 2018, 15:29
Alfa Romeo 156 ja kütuseluuk...
Oskab keegi öelda mismoodi seda külmadega lahti saab? Mõtlesin, et kuna täna kütus hea hinnaga, siis tangiks paagi jälle täis aga tanklas otsustas kütuseluuk, et unista edasi, mina küll lahti ei tule. Ei salongist, ega ka pagasnikus asuvast nöörist sikutades.
Annab seda ennetada mingi määrdega määrides, et ta kinni ei jääks? Kui jah, siis millist osa mehhanismis määrida (kuhu määret vahele pressida) ja mis määret kasutada? Teflonmääret või sobib ka mingi rasvane laagrimääre?
Ühe käega tõmbad nöörist ja teise käega lükkad samal ajal lahti ...
Ma muidugi ei tea kas sedaanil ja vagunil on see sama lihtne (mul oli vagun)
GT-l sai ka nöör korra lahti tõmmatud :)
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#326
Traktor kirjutas:
01 Dets 2018, 13:59
Paganapäralt, ÜKS päev jäin hiljaks. Ei uskunud müügimehe juttu, et autole huvi palju ja ei maksnud broneerimistasu.
Öelge vähemalt, et auto tuli foorumisse..
https://www.auto24.ee/used/2995344
just eile vaatasin, et oh krt hea hinnaga, täna mõtlesin, et pool raha oleks nagu teoreetiliselt koos ja teise poole oleks pangast saanud ja homme ostma läinud aga näed krt, juba müüdud.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#327
Küsimus Giulietta omanikele või kes omab infot/kokkupuudet teema osas.

Kuidas on lood tagumiste uste välimiste linkidega. Kas need kipuvad ka kinni külmuma?
Nagu seda on 156 puhul.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#328
rizto kirjutas:
02 Dets 2018, 12:35
Küsimus Giulietta omanikele või kes omab infot/kokkupuudet teema osas.

Kuidas on lood tagumiste uste välimiste linkidega. Kas need kipuvad ka kinni külmuma?
Nagu seda on 156 puhul.
Kui ikka hoolt kanda ja liikuvaid osi puhastada ja määrituna hoida võiks korras olla.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#329
Traktor kirjutas:
01 Dets 2018, 13:59
Paganapäralt, ÜKS päev jäin hiljaks. Ei uskunud müügimehe juttu, et autole huvi palju ja ei maksnud broneerimistasu.
Öelge vähemalt, et auto tuli foorumisse..
https://www.auto24.ee/used/2995344
Väga ulmelise summaga sai keegi omale väärt auto!
Huvitav kui odavalt pidi Ragz selle sinna müüki andma, sest kindlasti tahtis A1 Autokeskus ju ka kasumit saada. Kahju kohe.