Re: Suvaline pläma vol 2018

#273
urmask kirjutas: See diisel ilmselt kõlbab ka linnasõiduks (Y).
no ma ei tea ... mingi väike kahtlus on selles osas, kui mitu korda ikkagi täis vee ja metaani foori alt kiirendada saab enne, kui kast mööda asfalti laiali lendab :D

see kast nimelt on ette nähtud kuni 440Nm jõule... (ca pool sellest, mida väidetakse)

muidu tubli töö :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#276
urmask kirjutas:
Pezzi kirjutas:Kuidas siis käitub, kui enne tagurpidikäigu surumist korraks teine või kolmas käik sisse panna ja siis tagurpidi't proovida?
Homme ütlen :)
Esimese hooga ei läinud ka esimene väga kergelt sisse. Lappasin siis lõpuks 1.-6. ja panin siis tagurpidi käigu, siis läks juba pehmelt. Tegelikult juba 3.-4. käik olid pehmed.

Täna ööseks jätsin auto ööks 1. käigu peale. Avastasin, et mul harjumus autot sesima jättes tagurpidi käik panna.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2018

#277
Kui esimese hooga ükski käik hästi sisse ei lähe, siis vaataks siduri poole. Kas autot käivitades on mingi käik sees või on vaba peal? Proovi nii, et mingi edaspidi käik sees, sidur all auto käima ja siis tagurpidi. Kas ikka ei taha minna?

Re: Suvaline pläma vol 2018

#278
nende sümptomite alusel siis kahtlustaks sidurikorvi (vedrud väsinud/purud vms)- aga võid muidugi proovida topeltsidurdamisega (kui siis läheb paremini on tõenäoliselt õhk sees)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#279
ts kirjutas:nende sümptomite alusel siis kahtlustaks sidurikorvi (vedrud väsinud/purud vms)- aga võid muidugi proovida topeltsidurdamisega (kui siis läheb paremini on tõenäoliselt õhk sees)
Topeltsidurdamine on siduri 2x alla-üles pressimine?

Arvestades seda undamist, mis palavate ilmadega oli ja nüüd kadunud, siis võib olla küll sidur. Aga no hetkel peale raskuste pole mingeid muid muresid täheldanud :)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2018

#280
jah- kui probleem on õhus, siis mitu korda vajutamine parandab tulemust

Kuna Sul on tegemist ebanormaalse autoga, siis ma ei julge spekuleerida, kas see undamine on käikudega seotud (kui oleks tegemist hüdraulilise survelaagriga, siis küll aga kui on tegemist tavalise laagriga, siis vast mitte)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#282
hmmm...

http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=56550
autokakskendneli kirjutas:Tippmudel Qadrifoglio Verde saab endale 2,9-liitrise V6, mis tänu elektrimootori lisandumisele peaks suutma genereerida üle 500 hobujõu.
viimati, kui ma veel matemaatikat õppisin, siis numbrid, mis olid 500-st suuremad olid juba üle viiesaja (näiteks 503 ja 510 ja 512; respectively siis 375kw või 377 kw)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#284
valmarv kirjutas:Kas see 2.9 V6 juba ei olnud üle 500hobujõuga?
on kolmes seades-> 503hj; 510hj ja 512hj... sellest ka hämmeldus
Tegelikult ma olen normaalne....
cron