Re: Suvaline pläma vol 2018

#303
Üldiselt mootoriplokis peabki all auk olema (karteriks nimetatakse) :)

Antud kirjelduse ja välja pakutud remondihinna järgi panustaks sellisele stsenaariumile, et:
kivine metsatee
kolks ja müts
kollane õlituli (ah kannatab ära)
punane õlituli (ah ainult 400m veel)
kääks
oi oi oi

kui vedelik silindris oleks ja keps oleks külje pealt tere öelnud, siis ei saaks olla 2000.- remondist juttu.

P.S. kasutatud JTS V6 leidmine ei ole just lihtsate killast ülesanne
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#305
spark kirjutas:
12 Nov 2018, 16:02
ts kirjutas:
12 Nov 2018, 15:34

Kui ehitada siis - 3,6 ...

P.S. kasutatud JTS V6 leidmine ei ole just lihtsate killast ülesanne
Jep. Nii nagu Ragz ehitas oma 3.2V6 Brerast.
Tuleb odavam või umbes sama koos hilisema chip tuuninguga ja saad samas võimsama mootori ~220kw+
Kuid juppe on lihtsam leida kui sellele "Alfa" V6 mootorile.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#307
Sarnase kilometraažiga Giuliad ei paista küll hetkel niivõrd kukkunud hinnas olema, et lausa pea pool uue hinnast aastaga alla läinud.
Aga eks need uued autod vist kukugi kiirelt, kestavad nad ka ju vähem 😁

Re: Suvaline pläma vol 2018

#310
urmask kirjutas:
13 Nov 2018, 15:02
30'000€ aastas... täiesti metsas :D Ja lisada sinna otsa veel liisinguintressid ja.. oeh :D Jõhker.
Tasub ikka lastele öelda, et hakka auto jaoks koguma juba 10. aastaselt, et ei peaks kunagi liisingut võtma ;)

https://www.youtube.com/watch?v=xcw4IqvGfpE
eks see kõik sõltub rahakoti suurusest ... 10k ees või taga. :)
sellised autod on reeglina vist demo autod ... Eelmine nädal oli lugu ühest lagunevast BMW-st http://forte.delfi.ee/news/auto/miks-lo ... d=84226017
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2018

#313
156 omanikud on juba talve tulekuks valmistunud?
Mu masin hakkab vaikselt märku andma, et väga talvel soola sisse ei tahaks. Täna otsustasid mõlemad esimesed uksenupud sisse jääda. Uhasin korralikult teflonmäärdega senikaua kui enam väga palju laagrimäärde sarnast ollust välja ei voolanud ning nupp jäi käima. Talvel külmaga aga ei taha nupud üldse sisse minna, sest vesi jäätub nupu vahel ära... Oh seda 156 omamise rõõmu talvisel ajal. :beaver: :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#314
Mul hakkas kah talv. Tagavaraautol, 156, suri aku vist maha..
Seniks ajasin 166 teele. Ta on ise endal õlilekke ära parandanud vahepeal puhates.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#315
Alfa Romeo 33 kirjutas:
15 Nov 2018, 14:11
156 omanikud on juba talve tulekuks valmistunud?
Mu masin hakkab vaikselt märku andma, et väga talvel soola sisse ei tahaks. Täna otsustasid mõlemad esimesed uksenupud sisse jääda. Uhasin korralikult teflonmäärdega senikaua kui enam väga palju laagrimäärde sarnast ollust välja ei voolanud ning nupp jäi käima. Talvel külmaga aga ei taha nupud üldse sisse minna, sest vesi jäätub nupu vahel ära... Oh seda 156 omamise rõõmu talvisel ajal. :beaver: :D
jube pirtsakad on need nupud küll aga- jube äge selle eest :D IMHO üks parimaid ukselingi disaine viimase 20 aasta jooksul [köh @disco volante ja võibolla ka 8 põlve civic ... kuigi see on üsna 147 pealt kopitud]

muuseas- kui on stabiilselt soe või stabiilselt külm, siis toimib kõik ilusti +/- null on see kõige kohutavam aeg
Tegelikult ma olen normaalne....