Re: Suvaline pläma Vol 2019

#246
Huvitav kas Eestis vahetub Alfa edasimüüja? Jeep-i esindusõigused on läinud Unitedmotorsile ja praegu müüb antud firma ka uut Alfa Romeo Stelviot auto24-s + ühte Stelvio Quadrifoglio. Saksas ja mõjal Euroopas on ju Jeep, Alfa, Fiat ja Abarth kõik müügis ühe katuse all.
Viimati muutis wenger, 06 Sept 2019, 12:51, muudetud 1 kord kokku.

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#247
wenger kirjutas:
06 Sept 2019, 12:34
Huvitav kas Eestis vahetub Alfa edasimüüa? Jeep-i esindusõigused on läinud Unitedmotorsile ja praegu müüb antud firma ka uut Alfa Romeo Stelviot auto24-s. Saksas ja mõjal Euroopas on ju Jeep, Alfa, Fiat ja Abarth kõik müügis ühe katuse all.
Või täieneb. Ehk väike konkurents tekitab Alfade reklaamitulva mingi hetk? ;)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#249
wenger kirjutas:
06 Sept 2019, 12:53
Viiks ehk ka hinnad veidi madalamale.
Võib-olla veidi, aga ei usu, et mingit märkimisväärset erinevust tuleb. Aga siin foorumis enamik ostab vist enivei kasutatud Alfa :D Seega meil pole pole vahet :p
--
Urmas

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#252
pool aastat tagasi oli unitedmotorsil hoopis üks teine mark teemaks (mida siiani pole veel tekkkinud)

Jeep on neil nimistus praegu ainsa ainuesinduse õigusega; peale esinduste müüki Inchcape'le ja forte ostu on neil kindlasti soov laieneda aga...

muuseas- UM-is olevad Alfa Romeod on siiski kasutatud (kasutatud autode müügil piiranguid ei ole) :)

P.S. vaadates Alfa mudelirivi ja müügiarvu, siis ma eriti ei usu, et siin keegi õigusi üle hakkaks võtma (FCA hoiab praegu oma esindusi võimalikult laiali-> Silber müüb ju Maseratit edasi , Ameerika Auto müüb Dodge't, Autospirit Fiat'i - chrysler ja Lancia vist on hetkel veel silberi "käes")

aga kes teab...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#253
Aga Pilotist viimasel ajal mööda sõitnud, siis ega parkla on küll üsna hõre neil. Muidu seal oli neid Giuliaid ja Stelvioid ikka mitu lisaks muule kraamile. Hetkel tundub nagu väga vaikne. Kokkusattumus?
Põnev värk.
TRK's oli täna igaljuhul 159 uputus :) Viisin ühe juurde ka sinna, ootan enese pankrotistamist rõõmuga :D

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#254
ts kirjutas:
06 Sept 2019, 15:36
pool aastat tagasi oli unitedmotorsil hoopis üks teine mark teemaks (mida siiani pole veel tekkkinud)

Jeep on neil nimistus praegu ainsa ainuesinduse õigusega; peale esinduste müüki Inchcape'le ja forte ostu on neil kindlasti soov laieneda aga...

muuseas- UM-is olevad Alfa Romeod on siiski kasutatud (kasutatud autode müügil piiranguid ei ole) :)

P.S. vaadates Alfa mudelirivi ja müügiarvu, siis ma eriti ei usu, et siin keegi õigusi üle hakkaks võtma (FCA hoiab praegu oma esindusi võimalikult laiali-> Silber müüb ju Maseratit edasi , Ameerika Auto müüb Dodge't, Autospirit Fiat'i - chrysler ja Lancia vist on hetkel veel silberi "käes")

aga kes teab...
See Stelvio on küll uus (vähemalt kirjas on ”UUS AUTO”)?https://www.auto24.ee/used/3213622

Või vahetas keegi peale 1km sõitmist X5 vastu välja? :lol:

Hetkel on siis United Motorsil auto24.ee-s sama palju Alfasid müügis kui Pilotil (täna on lisandunud ka veel üks 10km sõitnud Giulia)? Mulle tundub, et midagi ikka teoksil seal... :think:
cron