Re: Suvaline pläma Vol 2019

#272
kuulutus kirjutas: Auto ümber kirjutamisega olid probleemid, kuna eelnev omanik on surnud. Väidetavalt nüüd enam sellega probleemi ei tohiks olla.
Jesus is that you?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#277
Ma usun, et müügile ja üldse Alfa Romeo tulevikule mõjub see siiski positiivselt. Huvitav kas initsatiiv tuli FCA poolt ja kas Fiat liigub ka tasapisi Autospiritilt United Motorsi suunas (mõistlik nagu oleks). :roll:

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#278
Huvitav, kuidas UM reageeriks, kui neile saata küsimus 164 kastipoolse padja kohta :D

Või jalutada sisse ja hakata Alfajuttu ajama :D

EDIT: pean nüüd sõnad tagasi võtma- paar aastat tagasi ütlesin UM-i juhile, et peamine põhjus, miks ma neilt autot ei osta on see, et nad müüvad valesid autosid ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#280
ts kirjutas:
26 Sept 2019, 22:21
Huvitav, kuidas UM reageeriks, kui neile saata küsimus 164 kastipoolse padja kohta :D

Või jalutada sisse ja hakata Alfajuttu ajama :D
Varsti saad minna ja küsida mida tähendab mootori peal lühend TS :)
Kui hakati korraliku mootoriga 300C müüma siis oli ühe müügimehe HEMI kirjeldus väga imelik :) ... "silindrite väljalülitamise süsteem" vms.
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#281
Traktor kirjutas:
26 Sept 2019, 15:28
Mnjah. Teeme 4ndal viimase paraadi Piloti juurest kuhugi kohvi jooma? UM parklasse? :D

Või siis kuskilt kohvistopist Pilotisse?
IMHO mõttel on jumet. Hea meelege tuleks viimast austust avaldama.
Pilotit ja UMi oleks ka mõistlik ette hoiatada, et selline asi plaanitud.

Põhiküsimus on - kas keegi viitsib orgunnida

Terv, teager
Pilt

Re: Suvaline pläma Vol 2019

#283
Eks ta orgunniga kiireks läheb, aga samas ega midagi orgunnida polegi, lihtsalt kohalolekut. Iseasi kui palju masinaid saab kokku "valge inimese" töö aja sees?
Suhtlen esmaspäeval Piloti ja UM'iga.

Aga plaan:

16:00 Kogunemine Peetri CirkelK
16:45 start Pilotisse
Häng
17:30 start pilotist UM'i

Muidugi sümboolsem oleks 18:00 start Pilotist, aga sellisel juhul peaks UM meid ära ootama mõned minutid peale nende tööpäeva lõppu (nad ka kuueni lahti).
Väike ja lühike ja konkreetne kruiis. Pärast võib veel midagi edasi teha?

Mina stardiks Tartust, ehk siis Lõuna Osariiklased saaksid ka koos sõita?

Mõtteid?
cron