Re: Suvaline pläma Vol 2020

#108
Keegi aru saab, kas neid tehakse 500 tk või 500+500 tk? Minu isekas lootus on, et see paneks mingigi põntsu QV järelturule ja nende hindu allapoole tooks.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#109
Sellest ka ei saanud aru. Loogiline oleks 500+500 nagu 8c oli. Aga samas ..."500 piece overall..."
Aga .. no võta siis kinni 😁

A, et, no korralik elukas on küll.
https://youtu.be/dQ28QZOhqBs

See itaalia-english kõlas küll häirivalt seal eelnevas videos :D

Tagumised uksed oleks võinud ka ära kaotada. 😁

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#111
On the other note..
Ma arvasin, et Pilot oli oma turundusega tagasihoidlik, aga nüüd UM'i all liigub Eesti ametlikes kanalites Alfa promo/infot/uudiseid veelgi vähem. Nagu UM oleks üldse ära unustanud, et neil üks mark juures 😄 Täiesti lootusetu.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#113
Tagumiste ustega on lihtne - kuhugi peab ju poekotid panema, kui Maximast tuled :D

Tegelikult on veel lihtsam - uut keret koos sellega kaasnevate turvastestidega ei ole ülemäära mõistlik teha. Pealegi - tegemist on ainsa kaheistmelise sedaaniga üldse

Muidu - üsna oodatav tulem, kui võimsus ja kaal välja arvata (gtam jõudu oleks ikkagi 600 ringi oodanud ka kaalu kuhugi 1500 juurde )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#114
Igapäeva mõistes on see GTA versioon parem ja ilusam kui GTAm :D
Kuid kurat, sellega ei tule vist kahjuks kaasa kiivrit,kombinesooni, kindaid ja jalanõusi ning piletit Alfa Romeo rinka üritusele :thumbdown: :P

Ootasin ka, et seda võimu tuleb rohkem, sest suvaline chipimis koht teeb juba +50-60hp Giulia Quadrifoglio mootorile. Suurema intercooleriga isegi rohkem. Väike feil imo..

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#115
Slicer kirjutas:
03 Mär 2020, 09:47
Igapäeva mõistes on see GTA versioon parem ja ilusam kui GTAm :D
Kuid kurat, sellega ei tule vist kahjuks kaasa kiivrit,kombinesooni, kindaid ja jalanõusi ning piletit Alfa Romeo rinka üritusele :thumbdown: :P

Ootasin ka, et seda võimu tuleb rohkem, sest suvaline chipimis koht teeb juba +50-60hp Giulia Quadrifoglio mootorile. Suurema intercooleriga isegi rohkem. Väike feil imo..
Parim võimsuse kasv on massi vähendamine :)
Ilmselt "keerati" võimsust natuke peale, et kestaks ja jäeti tuunijatele ka midagi - kui tuunitakse, mujal, siis ei pea tehas katkist mootorit kinni maksma :)

Kas keegi on ka hindade kohta midagi kuskilt lugenud?
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#116
IMO, see pirakas moosiriiul seal taga on küll ikka päris jube. Selline asi jäägu ikka Subarute ja Mitsude maailma.
Pisikesel lip'il poleks pagasniku küljes viga aga see suur monstrum rikub tagaosa ära.
Isegi mitu pudelit Pinot Grigiot jutti ära juues ei suuda seda moosiriiulit ilusaks ja autole sobivaks juua. :lol:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#117
Traktor kirjutas:
02 Mär 2020, 20:45
See itaalia-english kõlas küll häirivalt seal eelnevas videos :D
Mulle torkas ka kõrva. Korraks mõtlesin, äkki püüti luua õiget meeleolu, aga selleks oleks võinud mikrofoni taha lasta vastava aktsendiga naishääle. Ehk oli siis tegelik põhjus Genfi kokkutuleku ärajäämises, mis tähendas, et tuli kiirelt mingid lisamaterjalid kokku panna. Jäi ju sisse ka kirjavigu (Sauber Enginering) ja piinlik photoshop:
https://twitter.com/AxisOfOversteer/sta ... 9667997697

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#118
Vahepeal nägin, et alfaholics keeras oma gta'le kah veel ühe vindi peale :D

Nüüd on siis carboni abil tegemist 105 giulia gta-r 300'ga (300 hj tonni kohta)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#120
hmm... mul ei jäänud vist link pidama jah

hinna osas - panustaks midagi 135 juurde terve auto kohta (tegelikult ju varasema carbon täisring oli vaid mingi mõtetu 10k) :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....