Re: Suvaline pläma Vol 2020

#136
Ühe teise margi / mootori näite varal, aga äkki seletab midagi: Karterituulutusest tuleb tavaliselt põlemist mitte soodustavat pussu ja kui see kollektorisse vale koha pealt sisse lasta nii, et ta silindrite vahel ühtlaselt ei jagune, võib see mingis režiimis mõne silindri mittesüttimist (misfire) põhjustada. Et seda ei juhtuks, tuleb see puss õige koha pealt sisselaskesse lasta ja miks mitte ka kahes jaos.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#140
Kuna siin just üsna oli juttu alfaholicsi gt-st siis küsimus number 1 on sama mis eelpool mainitud - kes kuram need keevitused sinna tegi.

Küsimus number 2 on see, et miks üldse turvapuur?

Küsimus number 3 - kes tahaks omale osta alfa gta, mis ei ole gta, ei näe välja nagu gta ja ei kõla nagu gta aga mis maksab rohkem kui alfaholicsi gta olles sellest kehvemate sõiduomadustega

Ehk siis - kaks tüüpi garaažis ehitavad projektile on tulemus üsna rahuldav aga tootmise mõõtu küll välja ei anna :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#142
Mul on autoscouti äpis peal otsing, kus on filtris mõned huvipakkuvad Alfad (vahel ju hea vaadata)

Viimase paari nädalaga on see teavitus Itaalias müüki pandud aparaatidest üsna sagedane ja veidral kombel on ka hinnad kukkunud (kusjuures suur osa masinatest näeb välja ebaitaallaslikult korralikud)

Pärandvara vist ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#143
ts kirjutas:
02 Apr 2020, 19:08
Mul on autoscouti äpis peal otsing, kus on filtris mõned huvipakkuvad Alfad (vahel ju hea vaadata)

Viimase paari nädalaga on see teavitus Itaalias müüki pandud aparaatidest üsna sagedane ja veidral kombel on ka hinnad kukkunud (kusjuures suur osa masinatest näeb välja ebaitaallaslikult korralikud)

Pärandvara vist ...
Praegu saaks päris huvitava roadtripi teha, kui nt Itaaliasse autole ise järele minna :D

Ma passin peale 4vedulistele, kindlate soovidega masinale, igal juhul selle mõnenädalase jamaga hinnad pole veel märgatavalt kukkunud. Kardan, et seda suuuurt paljuoodatud hinnasula tegelt ei teki. Mis on odav, jääb odavaks ja high-end asjadel pole ka põhjust väga kukkuda. Pigem võib hind muutuda halldiiselmetallikutel, kel vaja nüüd ja kohe mingil põhjusel lahti saada (koondamine vms)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#144
bnd kirjutas:
03 Apr 2020, 14:46
ts kirjutas:
02 Apr 2020, 19:08
Mul on autoscouti äpis peal otsing, kus on filtris mõned huvipakkuvad Alfad (vahel ju hea vaadata)

Viimase paari nädalaga on see teavitus Itaalias müüki pandud aparaatidest üsna sagedane ja veidral kombel on ka hinnad kukkunud (kusjuures suur osa masinatest näeb välja ebaitaallaslikult korralikud)

Pärandvara vist ...
Praegu saaks päris huvitava roadtripi teha, kui nt Itaaliasse autole ise järele minna :D

Ma passin peale 4vedulistele, kindlate soovidega masinale, igal juhul selle mõnenädalase jamaga hinnad pole veel märgatavalt kukkunud. Kardan, et seda suuuurt paljuoodatud hinnasula tegelt ei teki. Mis on odav, jääb odavaks ja high-end asjadel pole ka põhjust väga kukkuda. Pigem võib hind muutuda halldiiselmetallikutel, kel vaja nüüd ja kohe mingil põhjusel lahti saada (koondamine vms)
Aga GTA plaanid? Number veel alles? :D Ma endiselt oleks käpp!

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#145
Number on alles, aga ootan järgmise masina ära :D
Siis vaatan, mis kombinatsioon sinna sobib :P
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#147
Igapäevaautodele see hinnalangus väga ei paista mõjuvat, hobiautosid on lisandunud ning mingis osas on neil ka hinnad maas :)

Hinnalangust on oodata tavaautode puhul alles siis, kui intressid üles hakkavad minema :)

S.t. selle kriisiga võib-olla üldse mitte
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#150
Kas mina olen pime või pole siin kuskil kasutajal võimalik oma parooli muuta?
Unustasin parooli ja tegin parooli meeldetuletuse, uue suvalise genereeritud parooliga sain sisse, kuid ma ei näe võimalust selle muutmiseks pärast?
cron