Re: Suvaline pläma Vol 2020

#227
164 ei lagune üldse 156 või 166 võrdluses :D

Enamik probleeme on vanusest ning hoolimatusest omanikest - või ülihoolivatest :D

Muuseas - 164 esisillas on vaid alumine õõts, mille puksid on vahetavad ja maksavad 5.- tükist, sarniir omakorda jälle maksab 11.-


Aga konkreetse aparaadi osas - kui ma otsiks omale praegu uut, siis pigem eelistaks Kalvo oma
... For reasons
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#229
Kahe otsaga asi - Euroopas müüakse korralike bussoga 164-sid kraadijagu kangema hinnaga . Seega ma suure hurraaga pimesi ostma ei tormaks :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#231
Jah - nad juba aasta alguses tegid diili, et carring hakkab müüma jeepe ja suve keskel ka alfasid (nüüd siis vist on see aeg käes :) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#233
Eelmine aasta keegi müüs ühte musta värvi Leedu päritoluga 145 QV'd. Mis tollest üldse sai?

EDIT: Ise küsin, ise vastan. Maanteeameti järgi puudub siiani ÜV ja tõenäoliselt kopitab kellegil kuskil aia ääres.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#234
Huvitav - hiiu autod tassivad siia igasuguseid põnevaid asju

Nende ärimudelit teades saab selle qv poole aasta pärast 2300 eest kätte :D

Ja üldse ... r4 145 eest sellist raha küsida ...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#235
Iseenesest tore, et nüüd ka Lõuna-Eestis Alfade "esindus" aga veidi nagu laperdab see Carringil nagu. Stelvio kuulutuste all Giulia tutvustav tekst :D
Nõnda siis loodetakse müüki kasvatada. Ma ei tea kuidas välkas on lood, aga siin Eestis on vist viimaselajal küll mõlemat jalga longanud kogu see "turundus".

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#236
Traktor kirjutas:
26 Juul 2020, 18:32
Iseenesest tore, et nüüd ka Lõuna-Eestis Alfade "esindus" aga veidi nagu laperdab see Carringil nagu. Stelvio kuulutuste all Giulia tutvustav tekst :D
Nõnda siis loodetakse müüki kasvatada. Ma ei tea kuidas välkas on lood, aga siin Eestis on vist viimaselajal küll mõlemat jalga longanud kogu see "turundus".
Tere

Täname ning tekst on parandatud. Kui aus olla, siis väga hea toon pole uut autot kasutatuna kuulutada aga veel pole selgeks saanud viis, kuidas ladu tulevikus näitama hakkame (Jeepil vajalik liides olemas https://jeep.carring.ee/autod-kohe-saadaval).

Viimane katsetus Lõuna-Eestis Alfa Romeod müüa jääb juba väga kaugesse aega (https://tartu.postimees.ee/1832343/tart ... mekesistub). Ootame Itaaliast maja ja salongi elemente, mis peaksid jõudma septembriks. Siis on ka soov korraldada kliendipäev. Plaan oli tegelikult alustada juba märtsis aga üks sündmus tuli vahele.
Kuna FCA ja GM on minevikus koos arendanud päris palju ühist tehnikat, siis teenindusele pole hooldus ja remont võõras.

Igasugune hea nõu ja konstruktiivne kriitika on alati teretulnud. Esimene emotsioon on suurepärane peale sõitmist mõlema mudeliga ning mütsiga me lööma ei tule. Minul isiklikult on suured lootused uuel aastal saabuva Tonale suhtes, mis oma omadustelt võiks saada tõsine alternatiiv praegustele segmendi liidritele.

Ootame kõiki Teid kasvõi niisama lattet jooma.

Tanel Tiirik
Carring AS

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#237
Rõõm, keegi võiks tõesti päriselt ka nende müügiga tegeleda.
Nagu on müüdud küll neid Eestis, aga just kvaliteetne turundus on igatepidi siiamaani põhimõtteliselt nullilähedane olnud. Ja samalajal kurdetakse, et nii vähe Alfasid müüakse.

Ja minul kui lõunaosariiklasena, on kindlasti hea uudis, et võib ka siin mõnda töökoda veidi julgemalt külastada.
TAN555 kirjutas:
26 Juul 2020, 20:06
Traktor kirjutas:
26 Juul 2020, 18:32
Iseenesest tore, et nüüd ka Lõuna-Eestis Alfade "esindus" aga veidi nagu laperdab see Carringil nagu. Stelvio kuulutuste all Giulia tutvustav tekst :D
Nõnda siis loodetakse müüki kasvatada. Ma ei tea kuidas välkas on lood, aga siin Eestis on vist viimaselajal küll mõlemat jalga longanud kogu see "turundus".
Tere

Täname ning tekst on parandatud. Kui aus olla, siis väga hea toon pole uut autot kasutatuna kuulutada aga veel pole selgeks saanud viis, kuidas ladu tulevikus näitama hakkame (Jeepil vajalik liides olemas https://jeep.carring.ee/autod-kohe-saadaval).

Viimane katsetus Lõuna-Eestis Alfa Romeod müüa jääb juba väga kaugesse aega (https://tartu.postimees.ee/1832343/tart ... mekesistub). Ootame Itaaliast maja ja salongi elemente, mis peaksid jõudma septembriks. Siis on ka soov korraldada kliendipäev. Plaan oli tegelikult alustada juba märtsis aga üks sündmus tuli vahele.
Kuna FCA ja GM on minevikus koos arendanud päris palju ühist tehnikat, siis teenindusele pole hooldus ja remont võõras.

Igasugune hea nõu ja konstruktiivne kriitika on alati teretulnud. Esimene emotsioon on suurepärane peale sõitmist mõlema mudeliga ning mütsiga me lööma ei tule. Minul isiklikult on suured lootused uuel aastal saabuva Tonale suhtes, mis oma omadustelt võiks saada tõsine alternatiiv praegustele segmendi liidritele.

Ootame kõiki Teid kasvõi niisama lattet jooma.

Tanel Tiirik
Carring AS

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#238
Turunduse mõttes oli Piloti aeg kehv (nagu ma erinevate inimeste jutust aru sain) just seetõttu et puudus nii tootja, kui maaletooja materjaalne toetus ...
Huvitav kas praegu on olukord parem ... vaevalt!

Samas kas praegu jõuavad autod läbi Leedukate pareminei kohale ku ~10a tagasi (kuskuil keegi kirjutas) et ei suudetud 159-t tarnida ja oli sunnitud bemmi ostma
ja siis analoogne jutt oli Alfa Mitost Autolehes, kus kohale saabudes oli vale asi.
Meenub ka see, kus esimene telliud Mito saabus mõned kuud lubatust hiljem :)

Huvitav, et Tartusse "sunnitakse" ostma tehase aksessuaare ... sama kui Tallinnas müük üle võeti siis suruti Alfa Jeepiga kokku ja korras!
Aknast sisse vaadates ei paist mingit "brändimist"
Varem pidi olema müügipind Itaalia keramilisel plaadil ... ;) ja ilmselt ka müügipinna suurus pidi olema minimaalsetel m2.
Võimalik, et ajad on muutunud :twisted:
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#239
spark kirjutas:
27 Juul 2020, 11:32
Turunduse mõttes oli Piloti aeg kehv (nagu ma erinevate inimeste jutust aru sain) just seetõttu et puudus nii tootja, kui maaletooja materjaalne toetus ...
Huvitav kas praegu on olukord parem ... vaevalt!

Samas kas praegu jõuavad autod läbi Leedukate pareminei kohale ku ~10a tagasi (kuskuil keegi kirjutas) et ei suudetud 159-t tarnida ja oli sunnitud bemmi ostma
ja siis analoogne jutt oli Alfa Mitost Autolehes, kus kohale saabudes oli vale asi.
Meenub ka see, kus esimene telliud Mito saabus mõned kuud lubatust hiljem :)

Huvitav, et Tartusse "sunnitakse" ostma tehase aksessuaare ... sama kui Tallinnas müük üle võeti siis suruti Alfa Jeepiga kokku ja korras!
Aknast sisse vaadates ei paist mingit "brändimist"
Varem pidi olema müügipind Itaalia keramilisel plaadil ... ;) ja ilmselt ka müügipinna suurus pidi olema minimaalsetel m2.
Võimalik, et ajad on muutunud :twisted:
Tere

Ma ei tea ega ka hakka arvama midagi Pilot Motorsist. Kindlasti on vaja tugevat maaletoojat ning diilereid. Kuna Alfa Romeo pole ega saa ka kunagi olema mahutootja, siis pole võimalik ära elada ainult Alfat müües ja teenindades (olen kuulnud Piloti hooldushindade kohta, jõhker!!!). Senise nähtu põhjal ning ka 10 aastat Opeleid müües, siis Autobrava on FCA esindamise Baltikumis viinud kindlasti järgmisele tasemele ning ka United Motors on meid nõu ja jõuga aidanud. Hetkel on näiteks 60 Alfa Romeod Baltikumi laos olemas. Tulge ja valige välja :)

Tanel

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#240
Alfa Romeo 33 kirjutas:
25 Juul 2020, 12:22
Ühel foorumi kasutajal peaks selle paketiga 145 ilusaid mälestusi tekitama, ehk isegi soovi uuesti soetada? :thumbup: :D
https://www.auto24.ee/used/3391866
Ma müüsin enda oma kunagi maha 14000 eek'ga :D
3800 eurot vist küsitakse sellepärast kuna ristiklehe märk küljes, et justkui GTA ja Giulia spektriga Alfa.
Hull hind ikka. Selle eest ostaks juba mingi GTV :D

Aga mul ikka oli natuke ilusam see 145 QV. Keretooni stanged on must have! Kuid nostalgia pisar tuli küll, aga noh neid ilusaid mälestusi määrivad ka mitte nii kenad juhtumid, nagu ikka minu Alfade puhul. Õnneks kolmas Alfa (159 SW) on vist needuse murdnud, seni mureta elu peale 3.aastat varsti.