Re: Suvaline pläma Vol 2020

#316
avalon49001 kirjutas:
15 Sept 2020, 17:00
Carring - ei ole paraku koht kuhu kama kõik mis marki masina viiksin. Jah, ei tea hetkeseisu, aga aastaid tagasi üritati mind seal Saab-i hooldusega lüpsta suurusjärgus 1000eur.
Üldiselt võiksime ka meie kirjutada tänaseks üsna paksu raamatu klientidest, kes kinnitavad vanasõna, et issanda loomaaed on kirju. Minu soovitus kõigile, kes pole meie teenindusega jäänud rahule (ükskõik mis asja puhul), pöördada minu, Tanel Tiiriku poole. Koos leiab alati lahenduse.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#317
Minu üldine kogemus kinnitab mõlemat :)

On võimalik leida kliente, kes arvavad tõsimeeli, et 4 tundi tööd on võimalik teha kahe tunniga ja samamoodi on võimalik leida remondikohti, kus kahe tunni tööd tehakse 8 + tundi

Või veelgi enam - 8 tunni tööd tehakse nädal või peale ja selle käigus vahetatakse välja hulk asju, mis ei ole üldse natukenegi tööga seotud (või siis keeratakse midagi kapitaalselt pekki ja ei öelda kah)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#318
Eile tegin rattaga trenni ning Linnahalli cirkle-k juures jäi üks vana punane GTV ristmikul silma. Imetlesin pikalt üle õla ja viskasin põialt. Kui juht juhtub lugema siis minu lugupidamine ja rõõm selliseid tänavatel kohata. 😏

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#320
Huvitav, kas Giulietta veljed ka Giuliale alla sobituvad?
Poldivalem on mõlemal 5x110, aga keskava Giulietta velgedel suurem. Siis on vaja otsida kusagilt sobivad tsentreerimisrõngad?
Vaatasin, et Giuliettal on M12 poldid, Giulial vist M14.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#321
Giulietta omad giuliale:
Tsentreerimisrõngad on vajalikud (63 vs 65 )
Poldipesad tuleb kergelt üle lasta - poldid on napilt suuremad, seega töötlemata jäävad nad sinna kindlasti kinni
Või siis juba adapterid (keskava ja poltide jaoks)

Teistpidi- giulia omad giuliettale ilma spaceriteta ei istu (poldipesad on liiga suured ja keskava on liiga väike)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#324
Kui Sa just adaptereid teha ei lase, siis küll (kui adapterid maksavad samas ca 200.- , mis tõenäoliselt muudavad kogu selle asja üsna kasutuks )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#325
Üsna kindlast allikast mitteametliku info kohaselt Tonale Q3 2021 ja Giulia ning Stelvio facelift q2 2021. Facelift suurim uudis PHEV kastuselevõtt.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#328
spark kirjutas:
23 Sept 2020, 22:26
TAN555 kirjutas:
23 Sept 2020, 18:40
https://www.clubalfa.it/301758-alfa-rom ... vo-modello


Tonalest veelgi pisemat SUVi lubatakse vähemalt näidata hiljemalt 2021 aasta lõpuks.
Kuna sa omad inside infot siis, kas uued GTA-d ja GTAM-id on läbi müüdud?
Mitte et ma neid ostma hakkaKS :) ... muidugi ostaKS "vahendite" oleamasolul mõlemad :hi:
Kindlasti on kogu planeeritud tootmine (500 autot) juba endale kodu leidnud. Alfa Romeo HQ isiklikult valis õnnelikud välja ning lihtne surelik seda poest osta ei saanud :)