Re: Suvaline pläma Vol 2020

#212
Seletuskirja kirjutasid, et:
Sõidan mööda tänavat, järsku näen Alfat. Kuulen kaugusest melanhoolse tooniga nostalgilist muusikat, maailm tõmbab seepiakarva ning aeg aeglustub peaaegu seismajäämiseni ja erinevad mälupildid erinevatest Alfadest kerkivad silmade ette ... Ja mälestusi oli nii palju, et jalg liikus liiga kaua
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#213
ts kirjutas:
15 Juul 2020, 07:30
No sliceri gta'd meenutades- eks natuke ikka kaunistavad :D
:D Ma pole vist niipalju kommentaare suvalistelt saanud oma auto kohta, kui mul need kaablivitsad peal olid stangedel :D
Seletuskirja kirjutasid, et:
Sõidan mööda tänavat, järsku näen Alfat. Kuulen kaugusest melanhoolse tooniga nostalgilist muusikat, maailm tõmbab seepiakarva ning aeg aeglustub peaaegu seismajäämisebi nja erinevad mälupildid erinevatest Alfadest kerkivad silmade ette ... Ja mälestusi oli nii palju, et jalg liikus liiga kaua
Ennegi politsei teinud väiksema trahvi, kui inimene kasutanud ilukirjanduslike oskuseid enda väikse süüteo kirjeldamisel.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#215
Läks jah kuidagi õnnetult see kohtumine bnd'iga aga armid pidid ju kaunistama

Tegelt ma tahtsin teada kes rüvetab numbrimärki 156 GTA paigaldades seda volvole

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#216
Kristop kirjutas:
15 Juul 2020, 16:28

Tegelt ma tahtsin teada kes rüvetab numbrimärki 156 GTA paigaldades seda volvole
Aaa, selline asjade pööre, et sa hoopis tahtsid peatada seda tõbrast Volvoga, kes vale märgiga ringi sõidab? 🤪
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#217
bnd kirjutas:
15 Juul 2020, 19:37
Kristop kirjutas:
15 Juul 2020, 16:28

Tegelt ma tahtsin teada kes rüvetab numbrimärki 156 GTA paigaldades seda volvole
Aaa, selline asjade pööre, et sa hoopis tahtsid peatada seda tõbrast Volvoga, kes vale märgiga ringi sõidab? 🤪
Kes siis süüdi jäi! :twisted:
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#218
Kristop kirjutas:
15 Juul 2020, 16:28
Läks jah kuidagi õnnetult see kohtumine bnd'iga aga armid pidid ju kaunistama

Tegelt ma tahtsin teada kes rüvetab numbrimärki 156 GTA paigaldades seda volvole
:wtf: Blasphemy!!!
Olen juba paar aastat tahtnud seda numbrimärki saada :D

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#219
Spark
Me pole veel selgusele jõudnud. Viskasin Kristop-ile küll kinda, et selgitame vanamoodsalt püssi- või mõõgavõitluses välja, aga aega pole veel kokku lepitud. Lisaks igasugu koroonapiirangud. Karta on, et süüdlane selgub alles 2023

Slicer

Sul on lootust, järgmisele autole enam külge ei tule. Nohh, hobujõu mõttes oleks numbrimärgiga kaasnevad hõbujõud downgrade :mrgreen: , aga ise veel kits kahe heinakuhja vahel, kas sõiduauto või maasturilaadnetoode 🤪

PS! Miks ma ei saa läpakaga foorumisse? Ütleb, et sellist lehte pole, kontrolli aadressi. Telefoniga pole probleemi.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#220
Ei ole kordagi kohanud foorumi sisenemisel probleemi (foorumil endal on muidugi võime kiiks küljes - mingil põhjusel ei tööta https suunamine)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#222
RaidoSV kirjutas:
18 Juul 2020, 15:06
Kas keegi selle auto ajalugu teab? Mis paketi alla sellised istmed omal ajal üldse käisid?
https://www.auto24.ee/used/3390303
Ajalugu ei tea aga istmed näevad välja nagu TI paketil, ainult selle vahega et tegu on veluursisuga - TI paketil nahast. Samas TI pakett tuli facelift mudeliga, preFL mudelile seda minuteada ei pakutud.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#223
Recaro istmed - on ti paketis kah samad.

Enne fl-i sai neid lisaraha eest ükskõik millisele variandile, peale fl-i siis ainult ti paketile ja nahast.
Tegelikult ma olen normaalne....
cron