Re: Suvaline pläma Vol 2020

#77
Slicer arvatavsti... ise kunagi lubas, et talvel ei sõida ja nüüd ei taibanud kalendrisse vaadata (see kui termomeeter näitab, et välja on jaanipäev ei tähenda midagi) :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#78
renderdatud Stella pilti kah
Pilt
või siis tuleb peugeot 3008, milelel on lihtsalt alfa märk lisatud

pic related
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#79
vertigo kirjutas:
17 Veebr 2020, 13:43
Punane 156 GTA ka siit foorumist?

Kena hääl sellel pillil igatahes (Peterburi teel sai eile kõrvuti sõidetud). :)
Jep, see olin mina :)
Tore kui ikka lehvitatakse või :thumbup: näidatakse

Täna nägin ühte 166Ti'd liikumas. Tihti neid ei näe :)

PS. See pole enam talv mis meil on. Pigem sügis... Minumeelest mõned aastad tagasi nägime Jaanipäeval temperatuuri +4c, seega minu loogiline järeldus on, et praegu on Juuni ja sõita võib :D

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#80
Ma nägin üle pika aja MiTot .. hea tunne oli ja viskasin käppa


Nüüd on kuskil üks tüüp MiToga kes juurdleb selle üle, et millisel tuttaval võiks olla 407 :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#85
valmarv kirjutas: Ma enda omal ei saanudki seda käetuge liikuma, vist kruvi oli liiga tugevalt kinni keeratud
Mul sama lugu :mrgreen: väga kangutada kah ei julgenud
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#89
noh- võiks öelda, et käib kah :D

ivomets on muidugi roppumoodi sellega vaeva näinud. eelmsied tüübid olid selle auto rootsist kohale vedanud( kusjuures rootsis ei olnud see arvelgi, seega jõudis see sinna itaalia numrbitega ning siia kolme või nelja komplekti ostumüügilepingutega) ning kõik asjad tati ja teibiga üle käinud :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#90
ts kirjutas:
26 Veebr 2020, 11:54
noh- võiks öelda, et käib kah :D

ivomets on muidugi roppumoodi sellega vaeva näinud. eelmsied tüübid olid selle auto rootsist kohale vedanud( kusjuures rootsis ei olnud see arvelgi, seega jõudis see sinna itaalia numrbitega ning siia kolme või nelja komplekti ostumüügilepingutega) ning kõik asjad tati ja teibiga üle käinud :D
Kas see on see mis ca aastake tagasi kuskilt Pärnu kandis müüdi? Mingi teismeline müüs ja sisu laiali.
cron