Re: Suvaline pläma Vol 2020

#62
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mul kaasa komistas mingi auto müügikuulutusele, kus olid sarnased udukogud pildi peal, hind oli üle paisutatud ja müügi põhjuseks oli toodud - naine käskis :D

EDIT: huvitav kuidas tänapäeva tehnoloogia juures üldse nii kehva pilti saab teha :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#64
ts kirjutas:
04 Veebr 2020, 09:25
Bussot selespeediga ei saanud (välja arvatud GTA :twisted: )

küll aga oli 156 peal 2,5 Bussol oli H kujulise valitsaga automaatkast (geniaalne asi IMHO)
Pilt
Midagi juhtus pildiga. Aga väga ilus asi. Miks kasutusse ei jäänud?

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#65
peamine põhjus oli arvatavasti selles, et 4käiku automaatkastil ei olnud tegelikult juba siis teema (ja kuuekäigulisena ei kujutaks seda hästi ette - valesti lülitamise võimalus on liiga suur)

ja inimesed tõenäoliselt tahtsid üles alla lapatavaid kaste (või tegelikult pigem-> ei tahtnud üldse). Ja rääkimata sellest, et tegelikult 156V6 ei olnud just suur müügihitt ;)

159 puhul lepiti aisini 6 käigulisega :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#66
ts kirjutas:
04 Veebr 2020, 12:35
EDIT: huvitav kuidas tänapäeva tehnoloogia juures üldse nii kehva pilti saab teha :D
Ühed seal Lätis aga alles oskavad autosid pildistada:
http://youngtimercar.eu/car/alfa-romeo-164-q4/
ja
http://youngtimercar.eu/car/alfa-romeo-gtv/

No ma näen ju küll, et selle 164 salongi seisukord pole tegelt kiita, aga fotode atmosfäär on lihtsalt nii fantast, et küll tahaks sinna beežile tagaistmele istuda, pead toetada, silmad sulgeda ja selle 12V Busso tühikäigu saatel hetkeks rahus mitte midagi mõelda.

Sama värk GTV-ga. Esimese põlve armatuur, mitte-Momo nahkistmed ja ometi kõik nii ahvatlev ja kena. Aga mis lahendus selle GTV rooli puhul võib olla? Sest need tulid ju standardis airbagidega, seega ülevaatusest läbi ei lähe? Kas keegi siin praktiseerib seda, et enne ülevaatust airbagiga rool asemele ja pärast ära?

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#68
Ajate siin V6 põristamise isu peale :crazy:
Igapäevaselt ei kasuta seda üldse ja see talv pole selliseid ilmasid ka, et vähe lõbusam oleks, seega juba kuu vist seisab, kuivas õnneks.

Mul ikkagi ka see levinud 'rebane' hiilib ringi, aga nagu näha, siis V6 pakub õigetele inimestele huvi küll ;) Vist ei raatsi kuulutada ...
Mul brembod ka veel alla kruttimata ja TI veljega vist jääb ära ka

Siuke küss, kes kus harjumaal lasknud rooli vms nahatada ja hind ka norm oleks?




ja unustasin mainida, et 164 keskkonsool on ikka jumala šeff

Ja 1. dets oli Raplas lumi maas :wave:
Manused
Untitled.jpg
Untitled.jpg (144.4 KiB) Vaadatud 4790 korda

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#69
kar kirjutas:
06 Veebr 2020, 22:01


ja unustasin mainida, et 164 keskkonsool on ikka jumala šeff

WÖÖRD :D

EDIT: nahatamine on ca 65-120.- sõltuvalt kohast

ma enda omadega pole veel kuskile jõudnud - kõigil autodel, kus roolinahk läbi on kulunud sai siiani puitrool peale - 164 on esimene erand (esialgu peab ootama, kuni chinast jõuab beez kate kohale... siis paistab, kas 164 rool saab kahetooniline või mitte ...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#71
Nii hea ei ole aga ülemäära kehva kah mitte - nahk on 156 puhul kuidagi parem (mul oli esimesel 156-l puitrool ... St ma panin sellele tavalise plastrooli asemele - vist panin ... Igatahes seal oli puitrool ja keldris on mul plastrool, mis sellest autost alles jäi)

Teisel oli nahkrool ja seda ei kippunud väga vahetama.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#72
Keegi tunnistab seda halli nahksisu ja puitrooli omava Busso mootori ning automaatkastiga 156 enda omaks? :)
Lisaks veel FL mudeli armatuur kliimaautomaatikaga. :)
Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#73
julius kirjutas:
05 Veebr 2020, 16:51

No ma näen ju küll, et selle 164 salongi seisukord pole tegelt kiita, aga fotode atmosfäär on lihtsalt nii fantast, et küll tahaks sinna beežile tagaistmele istuda, pead toetada, silmad sulgeda ja selle 12V Busso tühikäigu saatel hetkeks rahus mitte midagi mõelda.
Asjad mida võõrad mehed ei peaks ütlema: “Ma ühinen sinuga seal tagaistmel.” - no homo 😁
alfadel pole vigu, alfadel on iseloom

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#75
spekuleerivad mööda maailma, et 24.06 tuleb ikkagi ka uus mudel... siiani veel selgusetu, kas on uus GTA (oleks vaid nii onju) või B segmendi crossover (mis on tõenäolselt kas peugeoti või opeli pisike maastur, milelle on pandud alfa märk ette).

Igatahes on juba lastud vilet, et 940 läheb kirve alla ning ruumi tehakse Tonale'le.

seega on 2020 viimane aasta, kus Alfa lineup'is on 5 autot (Giulietta, Giulia, Stelvio ja kinnine ning lahtine 4C).

Järgmisel aastal on eesmärk neli autot (Giulia, Stelvio ja kaks autot, mida veel olemas ei ole- Tonalet on vähemalt nähtud, alfa opel mocca migi asi on veel nägemata).

Tuleviku osas- kirves hakkis ära 8C,
Tegelikult ma olen normaalne....