Re: Suvaline pläma 2021

#34
Muljed ajaloost, mis ei unune. See pilot motors oli samasugune kloun minu AR 64102 puhul, julgesid ennast veel Alfa Romeo esinduseks nimetada. Ja esimene remondikoht, proovis küll aga lõpuks jäi kõik ikkagi poolikuks tõdemusega, et neid mootoreid ei saagi korralikult tööle. Proovin sellel aastal uuele ringile minna, valikuid vist ei ole, kes ikka Lätti või Lukashenka juurde viitsib minna.

Re: Suvaline pläma 2021

#35
64102 ei peaks mingi hull väljakutse olema ju :/ täiesti lihtne ja loogiline busso

Muidugi aus olla, siis nt Nordi ma Pilotisse ei usaldanudki

Küll aga trk lappas selle ilusti kokku (ja bussode kogemust on neil kindlasti rohkem kui teistel )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#36
Pilotist rääkides siis avastasin, et mu Giulietta, mis eelmise omaniku käe all käis koguaeg Pilotis remondis, oli paigaldatud esitulede pirnideks mingid odavad hiinakad. Võimalik, et eelmine omanik just neid soovis aga ei tahaks uskuda. :)

Re: Suvaline pläma 2021

#37
Mul Piloti kadumisest täitsa kahju. Käisin seal 159ga tava-asju tegemas ja jäin rahule, eriti Karoli ajal. Hiljem GTV osas mingeid päringuid tegin, kuid kuna nt genekamure korral olid nad valmis genekat vahetama, mitte remontida laskma nagu TRK (omal initsiatiivil), siis nagu iseenesest vajusin kõigi oma muredega TRK rüppe.

Aga kahju kadumisest on seepärast, et seal sai näha ja katsuda ikka tõelisi imeloomi. No selliseid, mida mina üldiselt eluvõõra humanitaarintelligendikesena oma lähemas ringkonnas muidu kunagi ei näe ega katsu: kreisi 300 SL kabrio-replika, 4C spider, 8C kõrvuti samapunase Giulietta QV-ga, GT 40... Tava-Ferrarisid-McLareneid oli nagu putru nii et neid nagu ei jaksandki enam piiluda.

Re: Suvaline pläma 2021

#38
veider... praegu kiikasin korra uute autode poole ja üllataval kombel ei ole Alfal ühtegi manuaalkasti pakkuda :?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#40
Tundub, My 19 oli vist viimane, kui manuaalkaste pakuti

Tonale ei saa seda vist isegi mitte demona (see on muidugi loogiline)

Qv listist on samuti manuaal kadunud....
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#41
Sucks balls jah.
Aga tuleb tõdeda, Stelvio 2.0 kogemusega - see on senimaani ainukene automaatkast mis ei häirinud mind. Ei tekkinud kordagi erimeelsust ega "uimasust". Ja ma ikka üritasin teda ennast häirima panna.

Re: Suvaline pläma 2021

#45
See näeb päris kobe välja :thumbup:
RaidoSV kirjutas:
19 Mär 2021, 21:14
Vana romulast leitud Momo rool sai uue naha.
Tegelikult on väga hea tunne kui vanale asjale saab uue hingamise anda
cron