Re: Suvaline pläma 2021

#170
huvitav kas Saksakeelne "24V" tähendab eesti keeles "Turbo" ,see on sama mis "Hiiu Auto'l on 12 Alfat hetkel müügis." Mõlemad väiksed näpukad. Võibolla hommikul oli siis veel12. Täna õhtul on 17-3 broneeritud, pluss 5 saabuvat. Hea näide kuidas miskist mitteolulisest jätkub juttu kauemaks.
Kahju, et nad 3-4-5 aastat varem neid siia ei tassinud. Tahtsin Schweiz-ist autot aga tooja ei soovinud järele minna ning sai siis võetud prooviks diisel Saksamaalt. Ei tulnud mõttesse et Hiiu Auto oleks selle ehk koos oma kaubaga ära toonud.

Re: Suvaline pläma 2021

#172
Ma mainiks, et kui see hiiuautode seltskond seal kuidagi normaalse suhtumisega oleksid, siis ...

Niipalju kui ma tean, siis 1/2 on tõenäosus, et saad odava auto kalli rahaga. Mis on kurb, kuna neil on päris lahedaid asju läbi ajaloo pakkuda olnud

Ma ise olen püüdnud kaks korda neilt autot osta ja no... Ei kannata see suhtumine kuidagi kriitikat. Kui müüd 3000.- autot 2000.- siis on see üsna mõistetav aga kui proovid sellega müüa 2000.- autot 3000.- eest, siis tekib nagu teine ootus teenindusele :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#173
Olen foorumitest lugenud tagasisidet selle koha kohta ning soovitatakse kauge kaarega mööda käia sellest kohast.
Klienditeenindus pool pidi ikka väga hull olema, kuidas kliendi peale karjutakse ning kui hind ei meeldi, siis käi nahhui. :eh: :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2021

#174
Vehicle protection system not available. Lisaks veel rooli ja võtme pilt ekraanil.
Kuvab pardakompuuter kellelgi veel sellist teksti 159l?
See probleem just külmadega, suvel polnud kordagi.
Ja külmadega ka päris igakord pole. Vahepeal kaob ära. :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2021

#175
Roolilukk on vahepeal väljas tõenäoliselt.

Või siis immo on veidi vigane

Külmadega võib igasugu asju juhtuda
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#177
Huvitav kas kuskil itaaliast lähemal on veel mingis enamvähem seisus sedaankerega 156'tesid :?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#179
Risto kirjutas:
22 Dets 2021, 00:23
ts kirjutas:
14 Dets 2021, 22:01
Huvitav kas kuskil itaaliast lähemal on veel mingis enamvähem seisus sedaankerega 156'tesid :?
https://www.facebook.com/marketplace/it ... 7390896739
Sellel ka kere mäda?

Kuuldavasti suht pude põhi jah. Küljelaiendid ka kipsikruvidega karbi külge lastud. Kunagi oli vasak tagumine stange ka mõlkis, ei tea kas löök keredetailideni jõudis, või piirdus vaid stangega.
Hind on küll väga "mõistlik" sellise eest pandud. :wave:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron