Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#511
alfanatico kirjutas:kui fiat coupe on vaesemehe ferrari, siis ferrari on rikkamehe alfa romeo, või vä? :icon_crazy:
Mhmh! :icon_roll:
... ja VW Lupo on vaesemehe Bugatti Veyron.
a.k.a Anthrax

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#516
Asjadest, mille juhtumise tõenäosus on olematu:

eile õhtul Sakus sattusin tee peal vastakuti 156-ga... kõrvalteelt ootas täpselt samal ajal täpselt samas kohas veel üks 156 võimalust peateele keerata :mrgreen:

kõik juhid olid hämmastunud :mrgreen: ja vastutulnud auto juhi näoilmest võis järeldada, et ta vist paneb auto müüki :sherlock:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#519
Vaadates kajenni ja panameera müüginumbreid siis... võib järeldada, et selle hinnaklassi autode klientuur on täielikult maitsemeeleta inimesed :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#520
E.T. kirjutas:http://www.whatcar.ee/uudiste-artiklid/ ... inqueporte

damn you - cinqueporte

:icon_sick:
Cinqueporte on seksikas nimi aga kohutav tegelikus.
Miks mitte midagi ägedat nagu ferrari FF aga 5 uksega ja proper Masekas

nelivedu võib ju olla liidetuna magusalt nurruva V8ga ja dziibi turg oleks ju ka õnnelik iseenesest.

See FF idee on minuarust väga ok sest enamus selle klassi klientuur nagunii ju teepealt maha ei keera.

Kurat närvi ajab :P
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#521
:butt:

kuhu küll on jäänud ajad, kui hirmkallid maasturid olid ikka nii koledad, et ... :roll: olid lahedad :mrgreen:
Pilt
Pilt
ah jaa- õige ka sinna viskas rämpsu veidi
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#524
Lambo ja Hummer omavad siiski mingit esteetikat ja taustalugu (tehnilisse võimekusse ja peensustesse laskumata).

See fiat-i viimane üllitis kolmhargi logo taha on minu silmis paraku aga konsolideerumise ja rahaahnuse tulemusena sündinud käkk, ei enamat ning kui aus olla, siis ma pelgan, et neid käkke hakkab aina enam pudenema mr consolidore juhtimisel (ka alfa logoga ehituna). :icon_shifty: Please god - give us one more proper Alfa (4c).

Võrdleva paralleelina:
Cayenne on ju pmst õhku täispuhutud konnana laiav Touareg.
Panamerat ma vihkasin algul aga nüüd on hakanud meeldima ja ikka päris väga palju kohe. (isegi nii palju, et kui ma peaks valima mingil põhjusel 4-ukselise ja panamera vahel saaks 5 tärni neist viimane)
:oops:

(hoidku jeesus selle eest, et sama lugu ei korduks nüüd va 5-ukselisega ja ma ei peaks oma sõnu teist korda sööma).

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#525
Kas just õige teema küsimiseks aga..varsti vaja õli vahetus ette võtta aga ei ole kindel mida sisse panna, masinaks 166 3.0 mootoriga. Hetkel sees mingi Shelli racing 10w60 õli. Kuna pidevalt "pähe" ei anna autole ning 35-40% sõitudest on lühikesed linnasõidud (ca 3-7km) siis paneb mõtlema kas on ikka tegu õige õliga. Võib-olla oleks parem valik 5w50? Nt. Agipil on hea hinnaga Eurosport 5w50 õli, Liqui-Moly valikus ka ok hinnaga molübdeeni lisandiga ja sama viskoossusega õli. Gulf Racing toodab tegelt ka 5w60 õli, kuid sellised multiviskoossed õlid pidid oma omadused jube kiiresti ära kaotama. Keegi võiks natuke valgustada selle koha pealt mind. :)
cron