Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#571
ts kirjutas::icon_hi:

mõõda pinge ära ja vaata ühendused üle- pakun, et näidikud kasutavad sama massi, mis ülejäänud armatuur ja mis on kuskilt poolvigane- s.t. mida rohkem asju lülitad, seda rohkem muutub takistus ja näidik ronib jälle ülespoole

kehtib eeldusel, et tegemist on takistusel põhinevate näidikutega (tavaliselt on)

abiks on kõigi ühenduste korrastamine :roll:
Suured tänud vastamast! :)
Vaatasin massi juhtmed järgi ning panin kindluse mõttes uue massi juhtme ning nüüd enam ei liikunud ülespoole näidikud, kui tuled ja armatuuri valgustus sisse sai lükatud.
Ainult tosooli näidik korra pendeldas, ei tea kas viga on näidikus või on andur peetis, ma ei tea miks, kuid kahtlustan ise temperatuuriandurit. :icon_think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#572
ts kirjutas:samas on mu 156-l ka õlikorki keeratud nii, et vähe pole :mrgreen:
See kõik võis juhtuda juba enne minu aega. Sest need mõned korrad, kui ise õli viitsisin vahetada, tundus asi mulle ka kahtlane, aga et õliloiku auto all ega põhjakatte peal kunagi polnud, ei hakanud pikemalt süvenema. Loomulikult leemendas klapikambrikaas ka korralikult ja arvasin, et ehk võib ka sealt kusagilt õli karteripõhjani välja joosta.

Üks igavene häda nende vanade autodega, aga nagu härra passione mainis - vähemalt ei ole igav :butt:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#580
biznis plan- osta neliuks, viia hooldusse ja siis spetsal edission dzhulietaga kaugusse kaduda


ja loota, et kollektšonärid pärast hulluks lähevad ja neliukse hinna üle pakuvad :P
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#581
:icon_roll:
oleks prekonnanimi vaid Neliuks küll siis paneks eesnimeks Osta
aga muidu jah plaan missugune, kuidas varastada fiat pandat:

osta lamborghini murcielago, sõida autoplatsile kus müüakse fiat pandat
mine prooviõitu tegema ja jäta lambo sinna, aga tagasi ära mine
emigreeru poola ja võta nimeks Wlidiwan Wludivotshcshd ja ela õnnelikult
koos oma panda, ilusa poola naise ja 7 lapsega... :xmastree:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#582
täieustage plaani seltsimehed, täiustage:
laenake Lumani rinkakühvlit "korraks", viige see hea sõbra tiitli all maserati juurde hooldusse ja lahkuge sealt esiveolisega romeoga...

Poola tundub õiglane karistus kusjuures, õiglane...

:roll:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#585
alfanatico kirjutas:
E.T. kirjutas:tPoola tundub õiglane karistus kusjuures, õiglane...:
autosõbrale on poola täitsa piisav karistus :wink:
agoonia :)
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB