Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#1
Nagu kombeks, siis kahe aasta tagant saab ikka uue teema :roll: koos parimate aastalõpusoovidega

eelmine jäi pea poole lühemaks, kui esimene aga oli juba veidi enam teemas...

...................................................................................................

vanad siin:
Vol 1-> http://www.alfaromeoforum.info/viewtopi ... start=1900" onclick="window.open(this.href);return false;

Vol 2-> http://www.alfaromeoforum.info/viewtopi ... start=1025" onclick="window.open(this.href);return false;

ts kirjutas:kuna eelmine teema algas sellega, kes kus Alfat nägi siis- täna hommikul nägin alfapunast 166-te 8)

ja eelmise teema algus jätkus sellega, kuidas vanaasta päeval vahetatatakse Raplas veovõlli otsa, siis... jätkub sellega kuidas vahetatakse siduri peasilindrit :P

vähemalt on järjepidevus olemas

Moderaatori märkus:

ühendasin iserääkija erinevad postid üheks :P
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#2
Aga mina nägin täna hoovis punast 155-te, mille uksed ma avasin puldist ja käivitasin võtmest. Peale seda väljusin uuesti autost, tõmbasin ema kootud villased kindad kätte, mis sobivad väga hästi jõuludeks saadud "läki-läki"-ga. Hari, millega ma lund autopealt harjama hakkasin on mõnus liidu-aegne punaseks värvitud puidust varrega täitsa tavaline põranda hari. Kindlasti kõik teavad seda... see on kõigil kodus olemas.(Moodsa harja unustasin kord katusele, selle leiab ehk kevadel kuskilt üles) Igatahes, peale auto puhtaks harjamist istusin uuesti autosse, panin (viskasin) harja kõrvalistuja jalge ette. Lüitasin tuled ON asendisse, Mõtlesin korra, et "Krt.. juba puhub sooja?" Käik sisse, sidur lahutatud.... ja oligi tööle sõit alanud.



Auto Teemaline Suvaline Pläma Vol 3 by: Jarmo

Edit: Kirjavigade eest ei vastuta :icon_hi:


Head vana-aasta lõppu!
155, 2x166, 159 ja 75?

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#3
Seoses €-le üleminekuga ja aastavahetusel makseterminalide ümberseadistamisega tanklates on soovitatav enne paak täis panna. No okei, eks jõuvett on ikka vaja vaatamata viimaste päevade hinnarallile. Tanklas veel igaks juhuks küsisin, et kas ikka maksta saab, hinnatabloodel juba hindasid ei näidata. Maksta sai, kuid suurem mure oli hoopis kütusepaagi luugi lahtisaamisega =( Päästemehhanism on ilmselt kõige muuga üheks soliidseks tükiks kokku külmunud. Üksi on ka üsna keeruline tõmmata luugi avamiskangi ja samal ajal luuki avamisel tagant aidata, seega tuli teha ükshaaval, kuid korralikult. Ei aidanud. Aurude peal sai veel ikkagi koju, hea seegi. Nüüd peaks vaatama kui palju ma seal kahju tekitasin.

Siin on paar õpetlikku punkti - luugi kallal ei maksa jõudu kasutada (tuleb lihtsalt vanduda ja koju sõita) ja ilmselt tuleks tihemini tankida, mitte sõita paaki tühjaks, siis saab luuk rohkem kasutust ja jääb luugi mittetoimimisel ka võimalus vanduda ja koju sõita. Samuti võiks vist ka kogu seda värki igasuguste mösladega määrida.

Head vana kalendri lõppu!

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#5
156 sedaanil oli itaalia insener luugi külmaga mitteavanemise murest teadlik ja pani nö varusüsteemina mingi spageti läbi polstri pagassi rippuma... sikutad spagetist ja samal ajal üle tiiva trummeldad luugil sõrmekestega närviliselt... reeglina avanes. kas ka sw puhul peeti vajalikuks luugi avamisele topelsüsteem lisada pole mulle kahjuks teada.

metallesemeid ei soovita kõnealuse luugi avamiseks kasutada, objekt on mingist kuivanud juustust vms ebamäärasest massist tehtud ja kipub servast kilde viskama...


NB! imelik, et insener kes oli teadlik oma sõlme mittetoimimisest, mitte ei täiustand sõlme vaid lisas sinna nööri kaaskodanikele nalja tegemiseks...

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#6
Oma endisel Mazdal oli sama mure. Mehhanism, mis luuki lukus hoidis, avanes ilusti, aga süsteem, mis pidi luugi lahti viskama, oli väsinud ja talviti külmunud. Aitas selle vastu võtmete küljes olev pudeliavaja :icon_thumbup:

Peale selle sooviks tervitada Pilot Motorsi ja TRK tööinimesi, kes on minu masinaga regulaarselt pulsetanud. Jannot Tartust, kes on mulle neid pusletükke tarninud ja kõiki foorumi elanikke, kes mind siin kannatanud on.

Pühkige hästi ja aastat uut head.
Pilt

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#7
Nägin just aknast kuidas mingi kamp noori lendasid mingi masinaga hoovi.. "näe siia peaks mahtuma!" Surusid end Alfa ja mingi hunday vahele... põmm uksed lahti...alfal hakkasid tuled plinkima. 6 matsi lendas autost välja ja sammusid üldse kuhugile kõrval hoonesse. Ja nii need mõlgid küljepeale tekivad.

Fa*k külll.... Õhtu tülitan milkusid. Meil seal moodsad märgid üleval, mis lubavad ainult meie korteriühistul seal parkida :icon_cop:
155, 2x166, 159 ja 75?

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#12
Kiiruskaamera ei saada pilti koju
Muidu ma suveniiriks oleks endale ühe foto äkki "tellinud" , et veenduda fotoka headuses :P , aga foto saadetakse vist? ainult siis, kui juhis tekib kahtlus. Muidu tuleb ainult paber.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#14
bnd kirjutas:Kiiruskaamera ei saada pilti koju
Muidu ma suveniiriks oleks endale ühe foto äkki "tellinud" , et veenduda fotoka headuses :P , aga foto saadetakse vist? ainult siis, kui juhis tekib kahtlus. Muidu tuleb ainult paber.
Paned Jokeri maski ette selleks ajaks :P küll siis saadavad :lol:
cron