Suvaline PLÄMA vol 2011

#166
Kuldaares - ega see auto sinuga seotud pole sees on numbrimärk "Kuldar" :roll:

kuid autost - isegi natuke isegi meeldib ... stange servad / nurgad näiteks ... aga see embleem ja alumiinium võrk :icon_thumbdown:
Seitsekümmend Viis

Suvaline PLÄMA vol 2011

#168
spark kirjutas::evil: KRT ratas on sealt ajutiselt ära viidud ... äkki suudetakse esmaspäevaks tagasi tuua :roll:
hella tüssu tegid nüüd, ai ai ai :lol:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#171
Äge spämm käib viimastel nädalatel.
Millal ka sisse ei logiks, pilt punane ja 50 uut posti vähemalt. Kahjuks aga võõrkeeles kõik
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#172
bnd kirjutas:Äge spämm käib viimastel nädalatel.
Millal ka sisse ei logiks, pilt punane ja 50 uut posti vähemalt. Kahjuks aga võõrkeeles kõik
Mis sest spämmimisest ikka ...
Räägi parem kuidas maja kaunistamine edeneb - kas oled ikka naabrist parem?
Seitsekümmend Viis

Suvaline PLÄMA vol 2011

#173
Olen huvitatud et milliseid alfasi te harrastate ja kuidas nad on toiminud? siin soomes on päris kasulik tegeleda varuosade müümisega,kuna päris tihti helistadakse ja küsitakse varuosasid :D Endale meeldivad alfad kuna nendes on se oma tunne ja välimus on lihtsalt vapustav! Tuleviku unistus oleks osta Alfa GTV, praegu selleks raha veel ei piisa,õpilased saavad päris vähe toetust siin soomes.aga paari aasta pärast kui pääsen tööle automaalerina,siis kindlasti ostan GTV-n :icon_roll:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#174
bnd kirjutas:Äge spämm käib viimastel nädalatel.
Millal ka sisse ei logiks, pilt punane ja 50 uut posti vähemalt. Kahjuks aga võõrkeeles kõik
Kasuta google translate abi ;)
Jumala timmi huumorit genereerib kokku.

Suvaline PLÄMA vol 2011

#177
sr.org kirjutas:Täna poole kuue paiku Viljandi mntl peale Saustit suunaga maa poole. Kaks Alfa Romeot. Üks 166 ja 156 universaal. Mõlemale juhile kuluks ära sanitaarlask. Ma saan aru, et inimene enda elust ei hooli, aga teiste autojuhtide eludega peaks ka arvestama. Korralik võidusõit käis. Kamikaze möödumised pimedates kurvides jne. Kiirused olid möödumise ajal ma arvan, et 140+ ja peale seda kadusid ikka suht kiirelt kogu rivi eest.
Mitte, et ma sellist sõitmist pooldaks, aga ...
kui kõik kontrolli all siis mis see sadanelikümmend ära ole.

Suvaline PLÄMA vol 2011

#178
...ning üldiselt aitavad vältida kiired (loomulikult kui on veendutud ohutuses) möödasõidud kolonnide teket :icon_angel:
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Suvaline PLÄMA vol 2011

#179
Eks ta tõsi on, et nende autodega tekib kiusatus sõita, mitte kive ja muud maante s***a eessõitjatelt näkku korjata. Enda ja teiste elu ei tohi ohtu seada (pimedas kurvis), samas mõne jaoks on kõik kurvid pimedad :-)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#180
kamikaze stiili ei vabanda aga miski.... ma käisin ka eile õhtul Tartus... pea 3 tundi sõitsin sinna, aga kamikazet ei teinud. Paar lisa "Pissivere" peatust hoopis ja lasin kolonnil eest minna, selle asemel, et hambad ristis mööda suruma hakata. Võimu ju autol pisut on, aga no milleks? Pime, sajab jne...Üldiselt 99% neid inimesi, kes toovad põhjuseks, et muidu ei jõua või et kiire oli, ei oska aega planeerida minu arust.
Eesti Saabiklubi ja foorum
cron