Suvaline PLÄMA vol 2011

#181
cyber kirjutas: et muidu ei jõua või et kiire oli, ei oska aega planeerida minu arust.
Jutuks hea, aga tegelik elu on midagi muud.
Oleneb täiesti tööst, mida teed

Mina ei mõista inimesi (sh minu onu), kes sõidavad maanteel 85kmh spido järgi, et siis ei saa kaamerast trahvi. fakk, tegelik kiirus on (navi järgi) 78kmh ja siis imestavad, et miks liiklus niiiii hull on, kõik aina kihutavad.
Näide igast argipäeva hommikust- Paikuselt linna sõites, Paide mnt peal pikk kolonn, ees sõidab kodanik spido järgi 45kmh.
Jõuame Riia mnt rist, seal läheb 2 reaks- jee, nüüd on pidur esimeses reas ja teised saavad sõita. aga ei! Nüüd on ka teises reas 45kmh sõitja ja nii teinekord sõidavad nad kõrvuti kesklinna välja kui varem ära ei keerata. Oleks siis 50cm lund, must jää vms, aga ei märg asfalt ja +8C - ei tohiks ju kole olla.

Aga mul tegelt pole mõtet sõna võtta, mina see +10kmh mees, siis saab rahulikult püsikiiushoidjaga sõita, eriti pole jalgujääjaid (mõned üksikud) ja ega keegi mööda ka ei lähe.
Tln-Pärnu on muidugi teine teema, seal võib terve tee vahest sõita rekal sabas, sest pideva autodevoolu tõttu möödasõit võimatu.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#183
Tead, jõuad kunagi õhtul/öösel koju, teed neti lahti, loed sellise klaasisitunud pilguga teemad läbi ja lähed magama, vahel nii sügeleb, et ütleks kohe midagi tarka, aga ei VIITSI :)

Töö-töö-töö-töö (tahaks juba puhata)

Aga katusn nedast parema anda, näed täna juba 2 posti :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#186
Aga kuidagi jõudis teema kahe Alfa Fast and Furiouse tegemisest 85ga venijateni. See väljatoodud lugu igatahes on idiootsus ja ei ole kuidagipidi tolereeritav. Kuttidel oli ilmselgelt silmad verd täis valgunud ja adrekas laes. Surmakutsarid. Ärge hakake seda "tegelt on 140 mingites tingimustes täiesti ok" juttu ajama... kirjutati ju, et tehti hullust... Kummalised õigustuste leidmised.