Suvaline PLÄMA vol 2011

#3
Vaadake, et te täna ikka panka lähete. Pangad ju lahti. Et maksate seal elektriarvet vms muud kiireloomulist. Või vahetate rahakotist kroone eurodeks, et muidu ei saa poes maksta jne. Ma viisin naise just tööle ja lähen miski 2h pärast siis vaatama, kes on see inimene, kes täna teeb pangas miskeid asju.

Hommikul tanklas oli küll huvitav. Andsin kütuse kred kaardi, ütles, et blokitud ja mustas nimekirjas. Mõtlesin, et vahet pole, seda ei juhtu just väga harva, et kaartidega miski jama. Andsin pangakaardi, ootame miski 2min ja ei hakka pin ka küsima. Lõpuks viskas miski kirja ette, et valed seaded. Siis andsin rahakotist kroone. Nii neiu leti taga lööb summa sisse, kõik eurodes ja paneb minu antava 600eek saadud raha alla, aga unustas valida EEK, vaatas korraks, et peab miski 500+ eur tagasi andma :shock: . Siis haukas läbi ja pidi ikka tagasi andma 1,36 aind. Hakkas siis kassast metalli lugema :mrgreen: et, eeee, oot, mis, ee, mitmene see nüüd on, oot, 1, niiii, 20, eee, 1 sent, eee, oot midagi on veel , oot, mis ma nüüd andsin. Ma juba mõtlesin, et ei pääsegi :D ja samas tekkis kole tahtmine minna kohe kuhugi rimi järjekorda- seal saab tõenäoliselt nende 2 näd jooksul palju nalja.

Head remondivaba uut aastat kah
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#7
ahh ma ei tea kus te käite, maardus oli hommikul 1,17 ja omajopedel veel paar senti alla kaardiga, kroonis ostsin 30 dets 17,65l

Suvaline PLÄMA vol 2011

#10
Muide, kas Stat loosis mersu juba välja? Mulle pole keegi helistanud, et võiksin järgi minna... ei tea, kas kirjutasin tel nr-i lohakalt? :phonecall:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#11
Ei ole veel loositud. Merss läheb loosi 21.jaanuaril.
Ei hakanud igaks juhuks osa võtma. Äkki võidangi ,aga siis jääks merss niisama seisma :D

Suvaline PLÄMA vol 2011

#13
Postkastist leidsin sellise emaili:

"Your Email-ID has been awarded £950,000,00 Pounds in our BEZ Automobile New year promo."

Kirjas sees oli kirjas vaid 2 asja:

"Name:"
"Address:"
:icon_thumbup:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#14
Slicer kirjutas:Postkastist leidsin sellise emaili:

"Your Email-ID has been awarded £950,000,00 Pounds in our BEZ Automobile New year promo."

Kirjas sees oli kirjas vaid 2 asja:

"Name:"
"Address:"
:icon_thumbup:
veab mõnel :D