AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#1
Räägivad, et FIAT 500 olla valitud aasta feiliks USA-s (prognoositust oluliselt kehvema müügitulemuse tõttu)!
- kah mul nüüd mõni feil eksole... müügitulemus, höh !

:roll:

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#2
noh eestis väga palju 500 müügis pole olnud, üks 600jane küll on, muidugi kui sa kaasaegset 500 silmas pidasid, siis keda see ikka kotib kui palju neid müüakse

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#3
supp kirjutas:noh eestis väga palju 500 müügis pole olnud, üks 600jane küll on, muidugi kui sa kaasaegset 500 silmas pidasid, siis keda see ikka kotib kui palju neid müüakse

Vaata teistpidi, kui ei tehtaks uusi masinaid, ei teaks me ju, et vanad on paremad. Ja kui ei tehtaks uusi, poleks meil 10a pärast ikkagi millegi seast valida, et vat on head autod, need uued (aasta 2022 nt) on täisa jamps :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#5
Ma arvan, et ka täna ehitatakse masinaid, millele mõ õhkame tänaval (jutuubis jne) järele ja teeme seda sama ka 10, 20jne aasta pärast.
Maailm ei ole nii must-valge, et klassikud on valmis ja midagi huvitavat enam peale ei tule.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#7
Uus ja Vana, uus ja vana - who cares / enamus kärusid on selleks ajaks kui nad lõpuks koveierile jõuavad juba nii ära leierdatud, et tunduvad üsna antiigina.

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#8
::itpnt::

164 - Pininfarina drag 0,3
155 - Ercole Spada ja I.DE.A - drag 0,29
156 - Walter de'Silva ja Centro Stile AR drag 0,31

ja ometi on igakordselt tuisuga näha, miline auto on tunnelis vormistatud (156 ja 155 on regulaarselt luukpärad samal ajal, kui 164 jääb ilusti sedaaniks :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#14
Sõitsin ka ükspäev 2,5l 156-ga miski 200km
Oli päris äge, eriti meeldib see mootori hääl, mis kiirendusel sisse kostab ja endiselt see mõnus tunne, kuidas möödasõidul masin urina saatel kiirust kogub...

Äge :grandpa:

Aga nohh, eks suveks (ei tea veel mis aasta) peaks ühe teise liikuma saama :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#15
E.T. kirjutas:Oi kurja... istusin eile üle hulga aja 156-s
fantastiline elamus - hinges on täna veel erutusvärin.
...tõepoolest, 8 aastat sõitsin 156ga ja nüüd aasta ilma, hullult igatsen, täitsa kindlalt soetan "kollektsiooni" kunagi uuesti, eriti hea auto ja täiesti aegumatu disainiga, täpselt paras ja kõik on õige 8) ...varsti ongi paras aeg soetada, sest neid jagatakse ju puhta muidu :)
cron