ALFAPILDID

#33
...mõtlesid alfahoolikute müügikuulutused ka läbi uurida? :wink:

SZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

...ma väga loodan, et mul ka kunagi üks siuke on :P ...heaküll

käib RZ ka küll :lol: :lol: :lol:



samas... see tuunitud 156 seal ülevalpool on küll "natuke imelik"

õudusfilmist "Lima 2" peategelase auto? :)

ALFAPILDID

#35
alfanatico kirjutas:samas... see tuunitud 156 seal ülevalpool on küll "natuke imelik"
õudusfilmist "Lima 2" peategelase auto? :)


selle mõttega paningi, et näidata kuidas "ei tohiks", tiba ulmeks ära läinud.

ALFAPILDID

#40
deem kui ilus pilt alfanatico.. aplaus ja kummardus minu poolt


...tänan tähelepanu eest, eile tegin kadrinakandis selle pildi oma saanist, kasutasin hiljem filmifiltrit, originaal on midagi sellist hoopis nagu allpool näha... eile oli kaunist taevast sealkandis, igasugu pilvetüüpe jne... leica töötab ka üsna hästi kaasa :wink: ...ei jõua ära oodata kuna gtv valmis saab, siis tuleb korralik stuudiosessioon ka muide, tibid kapotil ja puha :lol: :lol: :lol:


Pilt

ALFAPILDID

#43
näiteks lavastad oma 41 aastaseks saamise pidustuste ettevalmistused...



ooo jaaa... carabinjeri võiks paista küll, lisaks mitmekihilisust ja sellist põnevat paha poisi imagot...



PS! nr 41tuli juba välja printerist... kahju oleks teda niisama ära virutada emadepäeva lõpetuseks...

ALFAPILDID

#44
...tunnetan vaimset survet :)

asi lihtne tegelt homse suhtes, töötan praegu ühe suure ja kiire töö kallal ja see nädalavehtus kaunis töine - kõik ikka 105 projekti tarbeks - kui saan oma asjad valmis olen kohal nagu nax, aga kui mitte siis kaua ei nuta sest see aeg poleniisama maha munetud... a noh vast ikka jõuab, väike kaardilugeja käib ka peale tahab "karuselliga sõita" :lol:

ALFAPILDID

#45
Postitan ise ka paar pilti...



Ehk siis jalutasin ühel ilusal mai alguse lõunatunnil Belfasti kesklinnas ja märkasin aparaati, mida polnud eales lootnud tänaval näha. Eriti veel Põhja-Iirimaal.


Pilt

Pilt

Pilt
cron