Alfade Kogunemine 2013- 1

#32
::itpnt::

Bellole jätaks siiski kategooriad alles:

kuni 15 aastat ja vanemad, kui 15 aastat (ja vahepeal oli ka tuuning eraldi kategoorias... selle auhinna saab tõenäolsielt hr supp oma Giuliettaga) -> eelmiste võitjate osalemise jätaks südametunnistusele

Perspektiivis võiks mõelda eriauhinnatava kategooria "parim muutuja" peale (ehk siis nt 2013 vs 2014)- saaks ehk mõni auto "kiiremini" valmis :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfade Kogunemine 2013- 1

#33
Nooo see eelmiste võitjate küsimus on tegelt kaheotsaga asi ka..

Et kuna tegemist on kõige ilusama Alfa valimisega Eestimaa pinnal, siis tolle tiitli olemasolu ei tee ju konkreetset autot kuidagi vähem ilusamaks järgmisel aastal. :D

Aga eks hääletajad ja ka omanik ise otsustavad, kas üks auto võiks potensiaalselt mitu aastat võita või mitte.

Tekkis aga küsimus, kas kuskil on mingisugune nimekiri või kokkuvõte ka, kes on mis aastal ja mis klassis selle tiitli saanud?

Äkki peaks kokku panema aastate lõikes, hiljem läheb kaduma ja hiljem keegi ei tuvasta ajalugu enam?

Ma tean 2009 ja 2010 võitjaid ning oskan aimata, kes veel seda tiitlit võiks olla võitnud, kuid kindlalt ei tea.

Ning täitsa nõus TSi jutuga kategooriate ja kõige muu suhtes.

PS. Vaatasin just, et enda autol tiksus eelmise nädala kolmapäeval (17.04) 15 aastat täis :icon_wtf:

Alfade Kogunemine 2013- 1

#35
VXS kirjutas:Tulen kaa oma diisli õgijaga. Raha annan kohapeal sulas.
Kui võin kasutada autot sihtotstarbeliselt (vähekene lõigata) siis oleksin päris kiire :)
Tegelt rajale kimama ei kipu, kui siis pisut.
aga too auto lihtsalt bello'le
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#37
Kas sellel üritusel ka mingi konkreetsem ajakava on (vähemalt kogunemise aeg) või on tegu puhta improvisiooniga, et igaüks tuleb siis kui aega saab?
Kuna Rapla raja jaoks sobilikul autol sain viimasel OT-l peaülekande juppideks ning ilmselt 159-ga rajale ei viitsiks ronida siis tuleks ehk niisama kaema, mitu tünni maha võetakse...

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#38
Hetkel on alguse ajaks 10.00. Passione ütles, et ta tegeleb täna(õhtu poole) täpsema ajakavaga, kuid eile kui arutasime peaks üldpilt välja nägema midagi sellist: automobile bello > practice raund rajal(2-3 autot korraga) > practicele lisandub ajavõtt > sõidetakse nii kaua kui jaksab või autod vastu peavad > auhinnad > ühisel (huvitaval) trassil tagasisõit.

Sinna vahele peaks mahtuma ka lõuna ning muud tegevused, kuid Passione vast paneb ajaliselt konkreetsemalt asja paika.

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#39
:oops:

ts@rajale võistlema ei tule (seoses vastikute erinevustega tööriistade ja aja osas ei ole mul ikka veel autot, millega tünne riivamata rada läbida... :crazy: )

Huvitavat rada tagasisõiduks võin soovitada :think: kui lubate, et hulluks ei lähe :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#40
Kallid Alfistid.

Ainult kaks päeva veel ja ongi aeg hooaeg ametlikult alustada. Teeks veel viimase update'i ka omalt poolt.

Ajasõit
Nagu juba mainitud sõit toimub kahes klassis. Alfad ja mitte Alfad. Kõik osalejad saavad kohapealt soetada (ainult sularahas) endale õiguse võistlustulle astuda ja saavad ka autole numbri võistluseks . Seejärel alustame Warm-up'iga rajal korraga kaks autot iga auto teeb 4 ringi korraga 1 soojendus 2 kiiret ringi ja cool down. Kui kõik on saanud rajaga tutvuda alustame ajavõtuga. Korraga on rajal kaks autot ja ajavõtul saab igaüks sõita 4 kiiret ringi. Seda küll kahes erinevas osas nii et vahepeal õnnestub kõigil oma aegadega tutvuda. Seekord läheme rajale reastatud auto valmimisaasta järgi. Ehk siis vanakesed kõigepealt ja uuem raud hiljem.

Automobile bello

Iludusvõistlus toimub parklas ja sellest osavõtt on kõigile Alfistidele tasuta. Reastame kaunitarid kes hindamisele lähevad ritta ja nendega võib tutvuda kogu päeva vältel. Võimalik on registreerida ka oma kaunitar mõlemal võistlusel osalema. Kõik kohalviibijad saavad päeva jooksul anda oma hääle Alfale mis just nende arust väärib tiitlit Automobile bello 2013. P.S osalema pääsevad seekord ainult Alfad

Nagu juba harjumuseks saanud toimub soovi korral Tallinna kandi alfadele ühisstart Rapla poole traditsiooni kohaselt Järve selveri parklast kell 10.00 Kes tulevad otse raplasse võiks kogunemisajaks võtta 11.00
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#42
Kui ja kas keegi Läänemaalt tuleb? Martna, Palivere
Mul sai tööst siiber ja ma lihtsalt ei jaksanud teise autoga maale sōita. (Vahest on hää ka kõrvalistmel relaxida õlli libistada)
Ehk siis kas Laupäva õhtul Tallinna või Pühapäeval Raplasse. (Vōimalik, et kogun end ja sōidan Laupäeval bussiga :) )
5112388 aga tel.ei ole kõikse aeg ligi.
Seitsekümmend Viis