Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#64
:oops:

punasega ei jõudnud piisavalt tegeleda (sel saadnal lekib mootori õlipunn nagu mahlakask- oleKS selle kohale venitanud, siis oleKS rajal sõitmine veel huvitavamaks muutunud :D )

ja 155-test üldse...-> Janar ehitab ühte, Jarmo omad on mõlemad ehitamisel, bnd oma on ehitamisel, Kotkas ehitab kahte, mina kolme... dimka lammutas kaks tk ära :mrgreen: reaalselt on neid alles umbes 20 (ja kui veel aatsaid tagasi oli võimalik kuu jooksul kahte-kolme liikumas näha, siis peale 042EUR viimast müüki on ka see linnapildist kadunud...)

aga mõelge, kui tore, kui need kõik ükskord valmis saavad (mingil kevad tõenäoliselt) :wave:

EDIT: juhiks tähelepanu ka sellele, et 146-tesid pole ühelgi üritusel vist kordagi olnud ja 164-d jäävad samuti üha harvemaks :shifty:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#65
ts kirjutas::oops:

(ja kui veel aatsaid tagasi oli võimalik kuu jooksul kahte-kolme liikumas näha, siis peale 042EUR viimast müüki on ka see linnapildist kadunud...)

:
Mina näen seda nüüd Pärnus, aga veel mitte kordagi pole kohanud liikluses. Ja midagi postitan kohe sellesse aianurga teemasse ka, mis loomulikult on 155 :geek:
Alfas are for nice people...

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#66
ts kirjutas::oops:

punasega ei jõudnud piisavalt tegeleda (sel saadnal lekib mootori õlipunn nagu mahlakask- oleKS selle kohale venitanud, siis oleKS rajal sõitmine veel huvitavamaks muutunud :D )
Esrep ho. Ma kardan, et ega sa ei pääse tegelt ikkagi uuest karteripõhjast...seda vinti sinna üle keerata...mnjah.
ts kirjutas: ja 155-test üldse...-> Janar ehitab ühte, Jarmo omad on mõlemad ehitamisel, bnd oma on ehitamisel, Kotkas ehitab kahte, mina kolme... dimka lammutas kaks tk ära :mrgreen: reaalselt on neid alles umbes 20 (ja kui veel aatsaid tagasi oli võimalik kuu jooksul kahte-kolme liikumas näha, siis peale 042EUR viimast müüki on ka see linnapildist kadunud...)
Tartus on 1. Oli. On. ma ei tea. Täpselt sama rosso 130, samasuguse spoileriga, 1.8 nord, ja number on ka sarnane, mingi 817 või 718. Ma kunagi jooksin talle järgi, et raisk, kes mu auto ära varastas...kuni ma (tollal) oma punase rahulikult parklast samalt kohalt, kus ma ta jätnud olin, avastasin. Ma isegi jõudsin juba politseisse helistada:) Jube piinlik moment oli.
ts kirjutas: EDIT: juhiks tähelepanu ka sellele, et 146-tesid pole ühelgi üritusel vist kordagi olnud ja
Tartus on vähemalt 3 sõitvat, vahetpidamata näen. Aga miks üritustel ei osale, ei tea. Ja kas foorumi liikmed on, ka ei tea.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfade Kogunemine 2013- 1

#69
Kahjuks nägin seda asja liiga hilja, oleks muidu tulnud samuti. Erinevalt eelmistest kordadest ei saadetud seekord ka teadet meili peale ning vana foorum oli juba manalateel, praktiliselt. Aga noh, tore kuulda, et üritus läks hästi ning eks alati ole ju ka see "järgmise aasta üritus" :)