Re: Pärnu

#4
:hi:

Pärnu kandis toimuvad regulaarsed Alfistide kogunemised :mrgreen:

aga need on kõik kindlale väiksele seltskonnale ja koosnevad peamiselt auto remontimisest :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Pärnu

#6
ts kirjutas::hi:

Pärnu kandis toimuvad regulaarsed Alfistide kogunemised :mrgreen:

aga need on kõik kindlale väiksele seltskonnale ja koosnevad peamiselt auto remontimisest :mrgreen:
Seda kohta ma vist tean, kus üks suurematsorti remondipurgaa käib :D
Alfas are for nice people...

Re: Pärnu

#12
spark kirjutas:ja ärge unustage, et ainult 10% (või oli see natuke rohkem) Alfadest jõuab, ilma remonti vajamata, sihtkohta :twisted:
Seitse ja pool.
Uued andmed.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Pärnu

#13
:mrgreen:

kui 10 autot kokku saan, siis teen täiendava testsõidu (praeguse seisuga jõuab remonti vajavatest Alfadest täiendavat remonti vajamata sihtkohta ca 80% Alfadest- aga kaks tükki pole veel täiesti kohale jõudnud, see võib oluliselt pilti muuta :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Pärnu

#14
ts kirjutas::mrgreen:

kui 10 autot kokku saan, siis teen täiendava testsõidu (praeguse seisuga jõuab remonti vajavatest Alfadest täiendavat remonti vajamata sihtkohta ca 80% Alfadest- aga kaks tükki pole veel täiesti kohale jõudnud, see võib oluliselt pilti muuta :mrgreen: )
Mnjah. Minu remonti vajav (tagumised klotsid, genekarihm) alfa jõudis täiendavat remonti vajamata 80% viimastest sihtkohtadest (2x esirehv, päevase vahega)

Ni et jah, see 80% kõlab umbes tõeselt.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)