Mida

Piknik
Hääli kokku: 6 (18%)
Spordipäev kardirajal
Hääli kokku: 11 (33%)
Kruiis koos vaatamisväärsustega
Hääli kokku: 8 (24%)
Pikem kruiis koos vaatamisväärtustega
Hääli kokku: 6 (18%)
Veel pikem kruiis koos lõunanaabri külastamisega
Hääli kokku: 2 (6%)
Hääli kokku: 33

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#17
praegu meenus, et ma nägin kuskil mingit lätikeelset juttu alfamidi kohta. Meeles on kuupäev 06 mai... otsin veel

idee poolest oleKS ju tore need ühildada.

aga siis peaks ehk tegema juba konkreetsema plaani:
- kas teha eesti piires? Kui pikal ringil ?
- kas formaat oleks sportlik või kruiisiv või piknik või veel midagi muud või nende kombineeritud asi
- kas toimetada osalustasudega (raja puhul on see vajalik, pikniku ja kruiisi puhul vast mitte jne)
- kas on mingi piir millest alates jääb pidu ära (ehk siis kes ei tule rikub ka teistel tuju ära, kuna miit ei toimu)
- kas on piirang osalevatele masinatele (varasemalt on sõltuvalt osalejate hulgast vahel piiratud marke) või on tähtis, et tuldaks kohale ja käitutaks tsiviliseeritult ?
- tegelikult oleks hea saada juba mingi osalejate hinnang teada- kui lõuna eestist on 5 huvilist ja Tallinnast 3 , siis loogiline oleks hoopis kuskil vahepeal kokku saada (eriti kui on tegemist pikniku vms-ga)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#18
ts kirjutas:praegu meenus, et ma nägin kuskil mingit lätikeelset juttu alfamidi kohta. Meeles on kuupäev 06 mai
Läti Alfistide hooaja avamine 7. Mai
Google translate:
Alfa Romeo season opening Birini Castle 05/07/2017
On Sunday, May 7, 2017, we invite all those interested to assemble Alfa Romeo Birini palace, starting with at. 13:00, the traditional season opening event, which, as we know, nothing happens. And yet - and this time, now that even traditionally, Car Brava surprising presents! This time promises to be a bit also larger!

Programme:
13:00 Arrival, registration, car placement.
14:00 Alfa Romeo owners club management's speech, this season's plans.
14:15 What tender
3:00 p.m. to 5:00 p.m. Lunch.

Gathering participants convenient time they change cars and go try it. Chatting together through the bustle of irons, fashion, colors, the good times and all sorts of tidbits.

Alfisti, their families, children and friends interested parties will be able to have a wonderful time much hurried, stroll through the enchanting castle park, go horseback riding - for children with a pony, go for a ride in a boat, as well as enjoy a delicious palace restaurant or Watermill summer café and also visit the palace. The castle complex is great, and we are obliging hosts - entering the territory of the castle, we shall be 1 EUR per person and dressed up smartly his Alfa Romeo car drove inside for free.

We are preparing and pucējam its alpha and meet May 7 at 13:00 Birini palace Bīriņi, Limbazu district. The event organized by the Latvian Alfa Romeo owners club.

Asukoht: http://www.birinupils.lv/ Tallinnast ca 300km sõitu

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#20
NII- esimene vahekokkuvõte- toimumisaeg on kas mai lõpp või juuni algus (tundub olevat parim variant) osalejate poolelt saab arvestada umbes üheteist ekipaažiga. VÕIB muidugi juhtuda, et tuleb veel keegi juurde, kui asi on purgis ja konkreetsem. Omalt poolt sõltuvalt sellest, kus ja mis, on ekipaažide arv 1-3.

SEEGA- uuendan ära polli-> praeguse tulemused ajakava mõttes on on 11 Juuni poolt, 9 mai poolt ning aprilli ei oota keegi midagi.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#22
aeg lendab armutult ning vahekokkuvõte-> enamik pooldab kardirajapäeva; väga suur osa ka kruiisi ning mõned hääled on ka piknikul :-)

seega oleKS loogiline läheneda selliselt, et koguneda Piloti juures, sõita kruiisides kardirajale ning sealt hiljem kruiisida vastavalt soovile kas edasi või tagasi

nüüd siis järgmine verstapost- kes on korralduskomitees valimaks välja rada (Rapla? Tabasalu? autokakskendneliring?) ning kes iganes hakkab seda korraldama võiks algatada kohe ka eelregistreerimise

:roll:

vabatahtlikke on?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#24
Traditsioon on olnud selline, et rajale minnakse Alfadega klassis kuni 2 liitrit ning üle kahe liitri, föönidega autode kubatuur korrutatakse 1,8-ga.
Ja vastavalt osalejate arvule on eraldi klass olnud ka mitte-alfadele.

Rahalisest poolest vaadatuna ei ole autokakskendneliring eriti mõistlik- Raplas ja Tabasalus saab selle raha eest kohe mitme autoga palju kauem ringitada ning erinevalt autokakskendneliringist ei ole seal tavaliselt ka kõrvalisi autosid. Kiirus muidugi on samuti oluliselt väiksem.

MUIDUGI mis a24r juures mõistlikkust veel vähendab on see, et suur osa igapäevaautosid sinna rajale ei tule (mina näiteks kindlasti kummagi autoga seda ringi läbima ei hakka- kuniks kiiret autot pole, siis ei ole mõistlik teisi plokkima hakata- QV-d sõidavad diislist sel rajal paremalt, vasakult, ülevalt, alt ja otse läbi).

Raplas ning Tabasalus seevastu on probleem selles, et seal ei saa korraga peale üle kahe auto, seega 15 osaleja juures saaks pikniku küll sealsamas korraldada, kuid kruiis peaks toimuma teisel nädalal (mis ei oleks kah iseenesest halb).

TEGELIKULT ei pea ju kõiki mõtteid ühte nädalavahetusse pressima- võiks proovida teha sarja (neli ettevõtmist näiteks üks per kuu: spordipäev rajal, kruiis + piknik ja orienteerumine vms), peale mida oleks järgmine aasta lihtsam asju planeerida.

@hea on tuututada, kui enda praegune ajakava lubab küll veidi vabu nädalavahetusi ja vahel foorumis mulisemist aga zäts abaut it
Tegelikult ma olen normaalne....