Mida

Piknik
Hääli kokku: 6 (18%)
Spordipäev kardirajal
Hääli kokku: 11 (33%)
Kruiis koos vaatamisväärsustega
Hääli kokku: 8 (24%)
Pikem kruiis koos vaatamisväärtustega
Hääli kokku: 6 (18%)
Veel pikem kruiis koos lõunanaabri külastamisega
Hääli kokku: 2 (6%)
Hääli kokku: 33

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#3
Arutleks ka veidi marsruuti.

Tõenäoliselt kõige loogilisem alguspunkt on Tallinn, Pilot Motors näiteks? Esimene välkmõte oleks suund: Tallinn - Laitse Rallipark - Pärnu Automuuseum - Maantemuuseum Põlvamaal - Riia Automuuseum. Kas siis ööbimisega Riias või siis õhtuhämrauses ühiselt Tallinna tagasi.
Miksmitte ka kusagil kämpingus teha ühine grill, tšill, saun?

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#9
ts kirjutas:algatuseks-> ma arvan, et 570km ja umbes 7h sõitu on pehmelt öeldes kurnav :roll:

Arvestades, et umbes 100 km järel on mingeid huviringe plaanitud a tund või nii, siis oleks prognoositav päeva pikkus koos Tallinnasse sõiduga ca 14h eeldusel, et Riiast tagasi ei sõida.

IMHO suts overkill -> pigem Tallinn, Laitse, Halinga, Riia (ca 6h)
See kõlab täitsa hästi küll. Lisaks oleks mõnus mingi väike grill ja kämpa teha ja ööbida kusagil. Veidi seiklust juurde :D

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#13
Traktor kirjutas:Kirjutasin Alfa Eesti lehele ja nad hetkel arutlevad kas nad tohivad ka foorumi linki selle reisusisuga jagada, et jõuaks info laiemale publikule. Nendega oleks ka hea koostööd teha, saadavad ka mõne promomasina äkki tripile kaasa.
alfa eesti- tähendab siin kontekstis ikka Pilot Motors, mitte luterlike koguduste poolt keskne kursuse korraldaja onju :think:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#14
ts kirjutas:
Traktor kirjutas:Kirjutasin Alfa Eesti lehele ja nad hetkel arutlevad kas nad tohivad ka foorumi linki selle reisusisuga jagada, et jõuaks info laiemale publikule. Nendega oleks ka hea koostööd teha, saadavad ka mõne promomasina äkki tripile kaasa.
alfa eesti- tähendab siin kontekstis ikka Pilot Motors, mitte luterlike koguduste poolt keskne kursuse korraldaja onju :think:
Seda kindlasti jah :D

Re: Alfa esimene traditsiooniline iga-aastane kevadmiit 2017 - arutelu.

#15
Ma olen ka kahe käega poolt. Olles tulnud klubist, kus palju rohkem üritusi ja kokkusaamisi, oleks ka tore selles klubis kuskil kokku saada ja muljetada. Ka ühissõit oleks tore.
Muidugi, arvestades keskmist Alfa-omanikku, siis suure tõenäosusega on olemas pea igas autos mingisugune tööriistakomplekt ja igal teisel piisavalt teadmisi, et enamus muresid tee ääres lahendada, niiet ei näe üldse probleemi.
Aga jah, kahe käega poolt ja kui saab veel ööbimisega teha, oleks toredam ka.
cron