Re: Alfa Romeo Estonia (FB grupp)| Season open meeting 7.juuni Tallinnas

#34
Rahvast ja autosid oli tõesti rohkem, kui osanuks oodata. Mis eriti tore: teiste automarkide kogunemistel on mõned erilised autod, kuid Alfade puhul ainult erilised ongi :D Alfaomanikuna on mu arvamus muidugi tugevalt kallutatud :D
Tegin ka mõne pildi ja püüan täna õhtul nähtavaks teha
Aitäh tegijatele ja neile, kes kohal olid
Edit: lubatud pilti
teised lingin kuhugi pilve, sest siin läheb kerimine tüütuks
Pilt
Viimati muutis -taf-, 08 Juun 2020, 22:15, muudetud 1 kord kokku.

Re: Alfa Romeo Estonia (FB grupp)| Season open meeting 7.juuni Tallinnas

#38
kapa98 kirjutas:
09 Juun 2020, 09:36
vertigo kirjutas:
09 Juun 2020, 00:51
Tekkinud on ka päris normaalne video üritusest: https://youtu.be/HL3AXb2HjNM
Hall tuuningu GT oli meelega videost välja jäetud?
Ei oska kommenteerida, kuna pole seda teinud. Samas tore, et üldse mingi video tehti? :D

Oma 159 ka videos väga ei figureeri, kuid eks see minu 1.9 liitrine diisel oligi seal üks igavamaid/tavapärasemaid autosid.

Re: Alfa Romeo Estonia (FB grupp)| Season open meeting 7.juuni Tallinnas

#42
ALFAkunn kirjutas:
09 Juun 2020, 22:47
Krt. täna avastasin,et parempoolse esitule alune kroomliist on kadunud...videost paistab,et siis oli alles veel.
Ehk keegi nägi kuskil vedelemas seal vms või on kellelgi pakkuda? :D
Vasakpoolne sai klaasiliimiga pandud kui ära kukkus aga parempoolne veel püsis siis,ei hakanud näppima.
Alfa 166.
Sul läks siis isegi hästi... Mul oli lõpptulemuseks purunenud amort ning tõenäoliselt üht teist veel. Sain pärnu mnt 110kmh alas sellise löökaugu, et šokolaad pidi püksi tulema :evil: hetkel auto kontrollis. Tehakse ülevaade ja hinnapakkumine, et mnt-le kahjunõue esitada. :crazy:

Aga mis ikka, oli tore ning ootame uut kokkusaamist :thumbup:
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Alfa Romeo Estonia (FB grupp)| Season open meeting 7.juuni Tallinnas

#43
Faif kirjutas:
11 Juun 2020, 13:46
ALFAkunn kirjutas:
09 Juun 2020, 22:47
Krt. täna avastasin,et parempoolse esitule alune kroomliist on kadunud...videost paistab,et siis oli alles veel.
Ehk keegi nägi kuskil vedelemas seal vms või on kellelgi pakkuda? :D
Vasakpoolne sai klaasiliimiga pandud kui ära kukkus aga parempoolne veel püsis siis,ei hakanud näppima.
Alfa 166.
Sul läks siis isegi hästi... Mul oli lõpptulemuseks purunenud amort ning tõenäoliselt üht teist veel. Sain pärnu mnt 110kmh alas sellise löökaugu, et šokolaad pidi püksi tulema :evil: hetkel auto kontrollis. Tehakse ülevaade ja hinnapakkumine, et mnt-le kahjunõue esitada. :crazy:

Aga mis ikka, oli tore ning ootame uut kokkusaamist :thumbup:
Kahju, et sellised asjad juhtuvad. Ise olen kõrge kanalisatsiooniluugi tõttu oma Alfal karteri alt puruks sõitnud (kunagine 145QV). Politseid ootasin mingi 1.5h Pirita velodroomi parklas.
Kaua politseid ootasid, et tuleks fikseerima juhtunut?
cron