Alfade kogunemine 2012

#1
:icon_hi:

kõigile neile, kes ei kasuta feissbukki aga sõidavad Alfadega (või äärmisel juhul teiste Fiati grupi huvitavamate markide esindajatega)!

30 sepember 2012 toimub Pärnumaal suurejooneline (või lihtsalt jooneline) ettevõtmine, kuhu on oodatud kõik Alfaomanikud.

Päevakorras on Terve Alfa võistlused, ringrajasõit,geopeitus,viktoriin ja niisama möla.

võistlusaladest lähemalt:

Terve Alfa võistlus : võisteldakse täiesti uudsel alal autode ajaloos- kelle auto jääb päeva lõpuks terveks. Punkte ei anta- võidu saavad kõik need, kes päeva lõpuks ühtegi tehnilist probleemi sisse ei kasseeri (kõik võitjad võivad oma autole soovi korral kasvõi naelaga vastavasisulise märke kraapida- diplomid saavad kõik päeva lõpetajad)


Ringrajasõit: teada tuntud klassikaline vuramine Audru uuel rajal (täpsemad andmed järgnevad)

Geopeitus: teada tuntud asi- keegi peidab ennast või kedagi/midagi teist ära ja kõik otsivad (täpsemad andmed järgnevad)

Viktoriin: mõnikümmend küsimust Alfa Romeo kohta- võtja on see, kes suudab suurima hulga õigesti vastata

Niisama möla: sellel alal võitjaid välja ei kuulutata. Või kui kuulutatakse siis on auhinnaks diplom "Mölaööbik 2012" või midagi sellist

Korralduskomiteega on asjad hetkel natuke segased, seetõttu ei ole veel olemas ka auhindu ja täpsemat infot - püsige meie kanalil jooksvate uuenduste jälgimiseks :roll:

Punktiskoor on planeeritud sellisena, et igast alast saab mingi hulga punkte NING üldvõitja selgub nende lõpliku summa tulemusena (ja võitja tiitel ei ole kindlasti mitte Alfakoguja 2012- see tiitel on juba aastaid Janole reserveeritud :lol: )

P.S. kui kellelgi on soovi mingi osaga abiks olla või mingeid häid mõtteid päeva korralduse osas :roll: andke tulla :icon_thumbup:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfade kogunemine 2012

#2
P.S. tegelikult on muidugi oodatud ka Alfistid, kellel Alfadega hetkel kitsas käes või kelle autod mingil põhjusel Terve Alfa 2012 võistlusest osa ei võta
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfade kogunemine 2012

#3
Kahjuks ei saa osaleda. See on ÜKS nädalavahetus, kus mul ei ole kooli aga juhuslikult on see ka ÜKS nädalavahetus, kus on esikas ja pean kohal olema (tulge teatrisse ka vahel, kui muud teha ei ole :) :wrench: . Kurat!

Aga püüan siis Tallinnas osaleda solidaarsuse mõttes Terve Alfa võistlusel.

Alfade kogunemine 2012

#5
Ma kahtlustan, et 29.09 saavad rajale ainult kiiremad tegutsejad. 17.09 avatakse registreerimine opentrackile ja seoses uue rajaga on ilmselt oodata päris korralikku tungi.
a.k.a Anthrax

Alfade kogunemine 2012

#7
Kes just OpenTrack'il osaleda ei kavatse, siis need ilmselt 29 rajale ei saa, sest OT on üldiselt terve päeva üritus ja kõrvalisi isikuid seal üldiselt peale ei lasta.
Seega kui tahta rada sõita, siis tuleb seda ilmselt muul päeval teha. Ise plaanin igal juhul 29 OT-le minna ja soovitan ka teistel ringraja huvilistel seda kaalud.

Alfade kogunemine 2012

#9
mina tulemas, tõenäoliselt punasega, jube kiusatus on baigiga, aga heaküll 8)
samas kui ei saa normaalseid kummikuid alla punasele võibolla hoopis breraga tuleks prooviks alajuhitavust :icon_thumbup: ...kui toimub 30 siis osaleksin loetud tunnid, ehksiis sõita jõuab, muu meelelahutus jääb ära, loodetavasti on sõit ikka alguses? :finish:

Alfade kogunemine 2012

#10
alfanatico kirjutas:loodetavasti on sõit ikka alguses? :finish:
Võiks jah olla sõit alguses sest pärastlõunane aeg kulub nagunii remondiks :butt: Auto remondiks kui täpsem olla :mrgreen:
cron