M: 147, 2001, 1,6 ts 77kW, manuaal, 5d, 150 EUR

#1
Long time no see.

Sõnaga,
on siuke pasahallikas/rohekas (misiganes selle värvi nimi on, teate küll) isend. Sai Hollandist reisi käigus suveniirina kaasa võetud, kellal mingi 270K kopikatega. Ise sõitnud ca 11K. Pole mitte midagi muud teinud, kui paar algselt vigast pudinat külge pannud (õhufiltrikarbi, aknalülitid, siuke kraam) ja kütust sisse valanud. Sõidab. Pidurdab. Enamus kellasid-vilesid töötab. Suht öko, mingi 6.x per 100 keskmiselt. Sisu selles, et Hollandist kaasa saadud ülevaatus sai nüüd otsa ja ta lihtsalt pole seda väärt, et a) ta eestisse registreerida ja b) ta ülevaatusekorda teha. Veermikus on mingi kolks (arvatavasti mingi kastipadi, a vb ka stabikakont). Karbid pole esimeses nooruses, ühel tiival on värv maas (aga huvitaval kombel roostekahjustust veel pole). Ilmselt mingi lambda läbi: mootorituli põleb. Eeldatavasti sobib doonoriks või varuosadeks, kuigi äkki saaks tast ka sõitva auto, ma ei tea, minul seda entusiasmi pole ja investeeringul ei näe mõtet. Võin ta mingi 150 EUR eest ära anda, kogu dokumentatsioon kaasa, sh sealsed ostu-müügi lepingud, yadda yadda. Ilmselt kõige väärtuslikum tema küljes on aku: see käitas teda ka kõige suurema külmaga peale pikka seismist. Ja tagarehvid (mingi 17/kakssadamisiganes/40) näevad ka päris kenad välja veel.
Kui kellelgi huvi,
andres.valk@vmh.ee
53789422
4342206 (ma tööajal eriti mobiilile ei vasta)

Kui ei, ma veeretan ta lihtsalt vanarauda.

Vajadusel saan ka pilte teha. Vist. Kui ma kedagi palun. Enda telefon teeb nii hägusaid, et neist pole tolku.
Asub Tartus.


EDIT: ma tegin siiski mingid pildid ka, aga ma olen unustanud, kuidas neid siia üles pannakse:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: M: 147, 2001, 1,6 ts 77kW, manuaal, 5d, 150 EUR

#2
Vöölkam bäkk

Postituse all on sakk, mille pealkiri on manused. Sealt saad postitusse kaasapanuna pildikujutise üles laadida ning postituse teksti sisse pesastada

:D kas pole erialane eesti keel ikka ilus .
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M: 147, 2001, 1,6 ts 77kW, manuaal, 5d, 150 EUR

#3
Tõeliselt kaunis. Keelt (või keelt) saab kasutada ju mitmes tähenduses ja mitmel viisil.

Kui huvilisi pole, läheb reede ennelõunal vanarauda. Nuuks. Töötav, sõitev auto ikkagi. Ja minu nostalgilised kogemused: Holland, Saksamaa, läbi Poola, Leedu teeremontide +kolmekümnega (celsiust) ja nii edasi ja nii edasi. Ma peaks selle eest vähemalt viis viiskümmend juurde küsima! Ah. nii ma teengi. Lõplik hind: 155.50 (EUR)

155.50 eurot.
Hind ei ole läbiräägitav.
Juppidena ei müü (tehke ise juppideks, kui vaja), ainult tervikuna (pole mul vaja aia äärde mingit vrakki)

Nii on. .
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
Manused
CAM00547.jpg
CAM00547.jpg (1.23 MiB) Vaadatud 3040 korda
CAM00546.jpg
CAM00546.jpg (1.14 MiB) Vaadatud 3040 korda
CAM00545.jpg
CAM00545.jpg (1.18 MiB) Vaadatud 3040 korda

Re: M: 147, 2001, 1,6 ts 77kW, manuaal, 5d, 150 EUR

#4
Finito. Pange lukku. Minu imepärane roheline staatus seda ise teha ei võimalda:)

(leidsin lahenduse, kus see veel ikka tervikuna mu maja ees seisab:P)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)