U: AR 33 (907)

#1
Siuke värk, et kui kellelgi vedeleb aia ääres enamvähem korras mootoriga 33 (907 kere, 905 ei huvita), siis enne kui vanarauda viite, rääkige minuga.

156 ei ole enamus aega minu käes (ja jube igav auto on ikka)
155 on ennast ammendanud.
75 on kole
145, 146 on liiga fiatid. Kui ma väga fiati tahaks, siis ma hangiks brava. Või multipla ( :lol: )

Nii et back to the roots...

58516472 või pm või andresv@ag.tartu.ee
Andres
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

U: AR 33 (907)

#2
Nooh, polegi olemas selliseid asju enam?

Ärge tehke nalja, ma muidu hangin endale Saabi!

(tühjagi...andsid korra alfale sõrme, ta võtab neli tükki vastu. Aga Saab meeldib mulle ka...)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

U: AR 33 (907)

#5
Ähäh. 900. Ja kindlasti ei maksaks ma selle eest 2K, NII PALJU ta mulle ka ei meeldi ja ega ma miljonär pole. Kui mul oleks 2K tagataskus üle, siis ma juba töllerdaks mööda euroopat ja otsiks KORRAS 33. Ilmselt leiaks ka.

Mul otseselt kiiret pole (tühja mul siin tartu piires üldse autot vaja on), kohe täna ma ju teda ostma ei hakkaks. Lihtsalt kuulan maad. Ja vahel upitan natuke teemat...äkki ikka on mõni 33, mis päris ära mädanenud pole, kuskil üle.

Piiranguid seab muidugi ka see, et ei 905 ega SW ei huvita. P4 tegelikult ka mitte, kui ma mõtlen, et ma ei kujuta tema lappimist päris hästi ette. Ja lappida 33 tuleks nagunii, see on sinna sisse kirjutatud juba. Ja et tegelt ma eelistaks 1.7 varianti. Kuigi lepiks ka 1.4ga.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

U: AR 33 (907)

#6
EDIT: ma tõlgendasin seal numbrit 1990 (väljalaskeaasta) hinnana. Nii et eelmise posti esimest lõiku võib ignoreerida.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

U: AR 33 (907)

#7
::itpnt::

teeme nii, et kui kellelgi vedeleb ka mõni 905 või P4 või sw, siis võiks ikka kirja panna :icon_angel:

Äkki tahab keegi teine kah omale midagi...
Tegelikult ma olen normaalne....

U: AR 33 (907)

#9
ts kirjutas:::itpnt::

teeme nii, et kui kellelgi vedeleb ka mõni 905 või P4 või sw, siis võiks ikka kirja panna :icon_angel:

Äkki tahab keegi teine kah omale midagi...
See viimane siit läbi käinud SW tekitab siiani unehäireid.. Oleks ikka pidanud.. :duh:

U: AR 33 (907)

#10
ts kirjutas:::itpnt::

teeme nii, et kui kellelgi vedeleb ka mõni 905 või P4 või sw, siis võiks ikka kirja panna :icon_angel:

Äkki tahab keegi teine kah omale midagi...
jutt täitsa õige

OT ka natuke mul on vaja 905 silla detaile aga samas 905 kerega 33 mest ka ära ei ütleks :)

U: AR 33 (907)

#11
VML kirjutas:Saabist rääkides, siis 900 turbo 1991aasta ei pakkuks huvi?
Kui ma olen veel ka juulis ilma 33-ta, siis äkki pakuks. On üks mõte ühe häppeningi koha pealt peale jaanipäeva...kui ei tööta, siis vaatan edasi.

Oh, ja järgmine nädal vaatan oma kuuri üle ja teen puhtaks, äkki mul on isegi mõni 905 silladetail seal. Ma vist lubasin seda ammu teha, aga pole kuidagi jaksanud varem. Nüüd on selleks ka hea põhjus vähemalt.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

U: AR 33 (907)

#12
zakalwe kirjutas:
VML kirjutas:Saabist rääkides, siis 900 turbo 1991aasta ei pakkuks huvi?
Kui ma olen veel ka juulis ilma 33-ta, siis äkki pakuks. On üks mõte ühe häppeningi koha pealt peale jaanipäeva...kui ei tööta, siis vaatan edasi.

Oh, ja järgmine nädal vaatan oma kuuri üle ja teen puhtaks, äkki mul on isegi mõni 905 silladetail seal. Ma vist lubasin seda ammu teha, aga pole kuidagi jaksanud varem. Nüüd on selleks ka hea põhjus vähemalt.
Ja see oleks über kui sa vaataksid 905 silladetaile :icon_thumbup:
cron