O: Alfa Romeo 156 või Alfa Romeo 159

#1
Tere,
Oleksin siis huvitatud heas tehnilises ning visuaalses korras Alfa Romeo 156st.
Ei otsi uut autot, kuid auto tehniline seisukord võiks olla ikka selline, et ülevaatuse läbimisega probleeme ei tule ning remonti ka ei vaja. Samuti oleks väga hea kui autol rooste puudub.
Värvuse osas on kindel ei hõbedasele värvile, ei ole kohe üldse ilus toon, vähemalt minu jaoks. Ülejäänud värvitoonides masinaid võib pakkuda, kuid hõbedane on kindel ei. :)
Mootoritest võiks masin omada kas 2.5 V6 või 2.0TS, eelistan rohkem 2.5 V6-t. Käigukastidest kindlasti manuaal käigukasti omav variant.
Keretüüp võiks olla sedaan, mitte Sportwagon.
Lisadest võiks kindlasti olla autos heas seisukorras nahksisu, veluursisu on kuidagi mitte midagi ütlev sellisel masinal.
Ning auto tootmisaasta võiks olla alates 2000 aastast.
Hinda olen nõus maksma kuni 2300 eurot.
Vaatan kõik pakkumised üle.
Ühendust võtta privaatsõnumi või e-maili teel: RukiK1@hotmail.com
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 13 Mär 2016, 23:10, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: O: Alfa Romeo 156

#2
Väga huvitav kriteerium, et auto ei tohiks olla hõbedane. Minu arust on kolm värvi mis alfale sobivad: must, punane ja hõbedane. Muidu pakuks sulle enda 156-te. Olin ise ka algul hõbedase suhtes skeptiline, aga kiirelt tulid välja ka plussid: 1999 aasta auto näeb välja värske nagu oleks 10 aastat uuem, samuti ei pea iga nädala pesema masinat. Suvel palava ilmaga ei küta ka nii palju, et salongivent viimasel astmel peaks undama, et maha jahutaks. Aga kui ei siis ei. :roll:

Re: O: Alfa Romeo 156

#3
alfahoolik kirjutas:Väga huvitav kriteerium, et auto ei tohiks olla hõbedane. Minu arust on kolm värvi mis alfale sobivad: must, punane ja hõbedane. Muidu pakuks sulle enda 156-te. Olin ise ka algul hõbedase suhtes skeptiline, aga kiirelt tulid välja ka plussid: 1999 aasta auto näeb välja värske nagu oleks 10 aastat uuem, samuti ei pea iga nädala pesema masinat. Suvel palava ilmaga ei küta ka nii palju, et salongivent viimasel astmel peaks undama, et maha jahutaks. Aga kui ei siis ei. :roll:

Tere,
Hõbedasega on see lugu, et minu silmis ei jäta ta autole sellist wow effekti, kui musta või punast värvi auto. Ta ei oma nii sügavat ja ilusat läiget, kui tumedamat tooni autod aga see pelgalt minu arvamus. :)
Selles osas vastu ei vaidle, et kuna auto heledam, siis suvel palavaga ei küta salongi nii kuumaks ning tänu sellele värvitoonile ei paista mustus ka nii kergelt välja mistõttu ei pea autot nii tihti pesema.
Ning Su masinal lisaks veel Selespeed käigukast, mis on kindel ei, vähemalt Alfa Romeo puhul eelistaks ikka manuaalkasti. :hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: O: Alfa Romeo 156

#12
zakalwe kirjutas:siukses hinnaklassis feisslifte leiab ka auto24-st...
Leiab küll, kuid tegu on sellisel juhul 1.9 diisliga ning ainult 85kW omava isendiga. See ka põhjus miks ei ole need masinad huvi pakkunud, alla 100kW masinat ei taha, kuna sooviks autot mis paremat pedaali vajutades tooks aegajalt laia naeratuse näole. :beaver: Kõik üle selle võimsuse on juba head. :thumbup: :hi:
Eelistuses on kas 2.4JTD või siis 2.0JTS. 1.9 diisel ei ärata erilist huvi. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: O: Alfa Romeo 156

#14
huh, see on see põnev auto, mis aastaarvu järgi peaks juba igal juhul FL kerega olema, aga mingil imelikul põhjusel ikka veel pole?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron