Re: O: 156SW

#31
TS

Ma tean, mida sa tunned :angel:
Väga lootusetu, ma olen lausa nõudmisi vähendanud, aga ikka 0. Ja see päev, kui autot vaja, aina läheneb. Keeruline.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#33
159 ei ole üldse see... vist... ma ei tea kah enam

Eestis viie kuu jooksul enamvähem kõik sobivad üle vaadatud (osalt ... Lätis, Leedus samuti... )

hetkel on kaalukausil variant, et teen julma lükke ja lendan kuhugi x kohta, rendin paariks päevaks auto ning tulen enamvähem natuke sobiva SW-ga tagasi (tellida ei taha, kuna kuigi olen kolm autot ostnud neid varem nägemata, siis plaanides paartuhat km maha vurada, siis võiks ikka korra pilgu peale vaadata)

no päriselt... jõudsin samuti mööndustega nii kaugele, et käisin vaatamas musta (mis oli välistatud), konksuta (mis oli tingimus), viiesilindrilist (mis oli välistatud), GM käigukastiga (mis on vastunäidustatud), sportvedrustusega (mis ei vasta auto kasutusotstarbele) masinat, ... ja tegelikult pole ma veel siiani selle masina mõtet maha matnud (kuigi sellelt on eemaldatud pool helisüsteemist ja oskamatu ümberehitusega oli ka allesjäänu läbi lastud ning õhukululugeja ning ABS streikisid)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#34
Ma 159 otsingul loobusin otsimisest,ostsin odavama ja panen parem korraga raha sisse ja saan selle auto mis tahtsin:D

Re: O: 156SW

#35
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

täiesti pael :mrgreen:

tundub et peab hakkama vaatama automaatkastiga halli universaalkerega diiselpassati poole (head autod lähevad sõna otseses mõttes enne ära, kui lennureisi paika saab)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#36
up up up

ehk tuleb kellelgi mõte oma spordivagunist loobuda või kuskilt midagi otsida ja ära kõpitseda (vähemalt ülevaatus võiks olemas olla)...

TS
Tegelikult ma olen normaalne....
cron