Re: O: 156SW

#16
Kräpp... ma ei saa aru, kui raske on kuulutuses öelda, mis autol viga on (kõik on väga heas korras ja töötab tähendab seda, et see mis töötab, see töötab, mis ei tööta -nt kliima- see loomulikult ei tööta , aga kuulutusse tuleb ju ikka kirja panna...)

Veokonks samamoodi, teisaldatav konks võib vabalt tähendada seda, et konks on teisaldatud... kuhugi... kellegi poolt... teadmata ajal...


Keredest ja nahksisudest ei räägi parem üldse...

Ja vaataks ma siis 1000.- maksvaid masinaid onju (mis vahelduva eduga tunduvad vat et mõistlikumadki olema)

Enibadi?

Värvid on jätkuvalt paigas ja JTS ning V6 hetkel välistatud (pagan küll... kolmas kuu otsimist algas)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#17
Palju õnne :mrgreen:

Tegelen sama teemaaga praegu, küll aga Šveitsis ja Hollandis. Valikut on, aga nii kui süvened, tuleb ikk peale :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#18
Hollandi ja Saksamaa vaatasin läbi- paar masinat nagu oleks aga paganama pikk maa on ehku peale kohale minna (kui kahe auto vahe on 1000km, siis enne ei kipu, kui sinna raadiusse vähemalt üks sobiv auto veel võiks tekkida). Šveitsi peaks ehk tõepoolest kah kiikama korraks.

Itaalia oleks nagu midagi aga seal on tõsine jama maismaad mööda tulemisega (variant, et minna kohale, vaadata auto üle ja siis maksta kellelegi kuhugi veel üks auto raha vedamise eest ning loota, et auto kohale jõuab ei ole nagu eriti meeltmööda)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#19
Šveitsi hinnale pane +10% tolli juurde, siis 20% km ka veel otsa. Mul 2 masinat sealt välja vaadatud, aga hinnalisa 30% tõmbas hetkel pidurit.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#21
See on muidugi üks parimaid kohti, kust autot osta :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#22
:D No alati saad viia oma rahade eest ülevaatuspunkti ja minuteada kas firmad ei peaks ka mingi garantii kaasa andma?

Re: O: 156SW

#24
Pretensioonide esitamisaeg on ettevõtetele, kahjuks aga u 95% aedu müüb nn komisjonimüügis olevaid autosid. Väga vähestes aedades on müüjaks aed, või siis aia juriidiline keha. Müüb kasvõi aia omanik eraisikuna, et ei peaks miskit garantiid andma ja vältida kaebuste esitamise aega.
Sellist asja Eestis ei kohta, kui praegu Saksas ühe Alfaga (hetke "uurimise all", kas tasub) on, kus aed annab 10a vanale masinale 6kuud garantiid.

TS teema on vähemalt silme all kõigil :)
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#25
Seda autorahaks 2.4 käisin vaatamas... 800 raha eest on autot enamvähem küll.

Aga 1000 eest ei ole kohe mitte (seda enam, et konksu pole, liistud roostetavad ja toonklaasid on kuidagi veidralt paigaldatud) :) loomulikult on see komisjonimyyk ja auto kohta ei oska keegi midagi öelda.

Teine 2.4 ei ole nii huvitav (must ja fl)

No ei taha musta punast või halli autot
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#26
Ei saa nii valiv olla. :mrgreen: Mulle üks sõber ütles mu järjekordse autootsimise peale - miks raisata nii palju aega mingi auto otsimisele. Auto on auto. :) aga siis kui käin maal miski nn mitte hallmetallikdiisliga, siis on küll sõitu küsimas ja erutusest värisemas.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: O: 156SW

#28
update... olles otsinud maa alt ja maa pealt ja teinud mööndused kõigis nõuetes on tulemus ikka null ... häid autosid leiab aga mingist piirist hakkavad mööndused häirima

seega- 4 kuud möödas ja null autot juures :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW

#30
Pauk on suunatud just sinna kus kunagi avarii oli. Ida Virumaa mehed on vist alla vandunud. Tehnika pidas vastu tookord, aga kerega olid pahad lood. Ei tea kui suur praeguseks on ls. Viimati oli vist 400000 ligidal.
IMGP3424.JPG
IMGP3424.JPG (102.06 KiB) Vaadatud 6290 korda