Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#16
/
2vastamata kirjutas:75 oleks väga hea, kuid mitte odav. Peale ostmist on ka kulud.
Muidu jah, transaxle, LSD...

üldiselt- kui auto on korras, siis 116/162 puhul sinna kulusid peale ostmist samahästi, kui ei tulegi. Kui natuke otsida, siis veermiku tükid on kaks-kolm eurot tükist ja kuna tegemist on selle ajastu masinaga, mis on mõistlikult remonditav, siis suurusjärguna peaks see jääma kõvasti alla tänapäevaste autode taseme
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#21
156 2.4 JTD manuaal, 103kW, euro4 mootor. Sõidab - pidurdab, tunda kuidas turbo korralikult kiirendab. Vajab tagumiste pidurikettade vahetust ning esi sillas stabilisaatori puksite vahetust. Probleemidest veel, et tagumine parempoole aknatõstuki mootor ei tööta (aken on pidevalt kinni). Olemas on teiseldatav konks. Gaasirihm vahetatud ca 2000km tagasi. Hinnaks soovin 1000.-, aga võib natukene kaubelda auto juures.

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#23
alex kirjutas:156 2.4 JTD manuaal, 103kW, euro4 mootor. Sõidab - pidurdab, tunda kuidas turbo korralikult kiirendab. Vajab tagumiste pidurikettade vahetust ning esi sillas stabilisaatori puksite vahetust. Probleemidest veel, et tagumine parempoole aknatõstuki mootor ei tööta (aken on pidevalt kinni). Olemas on teiseldatav konks. Gaasirihm vahetatud ca 2000km tagasi. Hinnaks soovin 1000.-, aga võib natukene kaubelda auto juures.
Sooviks pilte autost.

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#24
rixxi kirjutas:
alex kirjutas:156 2.4 JTD manuaal, 103kW, euro4 mootor. Sõidab - pidurdab, tunda kuidas turbo korralikult kiirendab. Vajab tagumiste pidurikettade vahetust ning esi sillas stabilisaatori puksite vahetust. Probleemidest veel, et tagumine parempoole aknatõstuki mootor ei tööta (aken on pidevalt kinni). Olemas on teiseldatav konks. Gaasirihm vahetatud ca 2000km tagasi. Hinnaks soovin 1000.-, aga võib natukene kaubelda auto juures.
Sooviks pilte autost.

Pildid on täiesti olemas lingi all (vajuta 156 2.4 JTD peale), kuid müügivajadus möödus.

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#25
rixxi kirjutas:
liis kirjutas:
rixxi kirjutas: Kus asub,palju maksab?
Asub Tallinnas, 1000,- euri ja palun viige minema :)
Soovin rohkem infot, mis mootor,vead ja pilte.
rixxi kirjutas:
liis kirjutas:
rixxi kirjutas: Kus asub,palju maksab?
Asub Tallinnas, 1000,- euri ja palun viige minema :)
Soovin rohkem infot, mis mootor,vead ja pilte.
Tegemist Alfa Romeo 156 JTS 2.0 122kW 2004.a
bensiin, värvus tumehall, läbisõit 130 000.
Mingi asi tõmbab akut tühjaks ilmselt. Nüüdseks juba 1 a lihtsalt seisnud mul ka.

ma ei oska siia kahjuks pilti panna, aga uue ninaga on juba.