Re: O:abs releed

#2
Kas need mitte standardsed pole? Nii viiekas igas poes? Mul on terve karbitäis releesid, aga ma olen tartus...

Oh, ja kui seda on vaja ABSi tule kustutamiseks, siis pole probleem väga tõenäoliselt relees, vaid pistikutes. Enamasti istmealustes.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: O:abs releed

#3
ABS-i relee on standartne, ei maksa viiekas (on joodetud plokki) ja seda on poest keeruline leida.

Võta relee näppu ja mine vaata romulasse (või helista Janole-> number peaks selle teema ülemises postis olemas olema )

P.S. istmepistikud on turvapadja teema :-)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O:abs releed

#4
ts kirjutas:ABS-i relee on standartne, ei maksa viiekas (on joodetud plokki) ja seda on poest keeruline leida.

Võta relee näppu ja mine vaata romulasse (või helista Janole-> number peaks selle teema ülemises postis olemas olema )

P.S. istmepistikud on turvapadja teema :-)
Damn nüüd on mul piinlik...aga absid, espid (vabandust, alfadel vdc), äärbäägid ja värk võivad segi minna. See on ju andestatav? On, eksole?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: O:abs releed

#5
kusjuures- kui Sul veab ja õnnestub relee plokist elusana kätte saada (osad plokid on eemaldatava releega), siis võid muidugi minna varuosapoodi vaatama. Kuigi tegemist on 50A releega ja poodides seda kohal ei ole, siis kuna tegemist on standardtükiga võid selle mõistliku summa eest üpris kiirelt leida
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O:abs releed

#7
Üks asi veel testimiseks-> vaata kõik kaitsmed üle (02 ja ülespoole peaKS olema ABS-i süsteem kokku kahe või isegi kolme kaitsme all) ning kui esmalt viskab ühe rattaanduri viga, siis proovi see vahetada- tõenäoliselt muidugi annab tegelikult kogu süsteemi vea (rattaandureid ei leia), seega kui algul annab anduri viga ja sealt edasi relee viga, siis on viga selles relees, mis asub ABS-i ploki peal- pildil siis musta katte all (eeldusel, et Sul ei ole mõnda katkist kaitset kuskil)
Pilt
eemaldamiseks pead kogu elektroonikaploki ettevaatlikult lahti harutama ning vaatama, kas saad katte elusast peast kätte ning kas relee on eemaldatav (nagu juba öeldud 50/50 tõenäosus on, et saad selle eemaldada)

kõige valutum oleks võtta kiogu pump maha, võtta plokilt boschi kood ning selle järgi uus tükk otsida (huvitaval kombel näitavad kataloogida ainult 156 sobivust... tundub natuke kahtlane) ja siis proovida kogu elektroonikaplokk lahti harutada. koodide asukohad on näidatud siin piltidel
http://www.tav-autoverwertung.de/shop/A ... -Romeo-156

eeldan, et Sul on ABS5.7 (koos veojõukontrolliga), selle võimalikud koodid saad siit:
http://www.actronics.eu/en/shop/alfa-ro ... abs-ecu-en

koode on Sul igal juhul vaja, kuna 03 on närune aasta selles suhtes (vale abs-i pumbaga ei ole Sul suurt midagi peale hakata)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron