Otsin: halli värvi makk

#1
Väga vähe tõenäoline aga ideaalis võiks tegu olla mp3 toega 156/147/GT originaalmakiga.

Kui kellelgi vedeleb ehk koodi ja töötava cd pesaga originaalmakki, siis võib ka seda pakkuda.

Kõigi teiste pakkumiste puhul on nõutud mp3 tugi ja punane valgustus :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Otsin: halli värvi makk

#3
Mängib see Sul mp3-e kah ? Maki mudeli kood peaks olema bp4392

Ma juba vahepeal tšekkisin ja tundub, et tavalise originaalmaki vastu vahetamine ei anna midagi (ise plaate niikuinii teha pole mõtet, kuna 937High neid ei mängi), seega tõenäoliselt tuleb teemaks ikkagi mingit tüüpi "keg" (isegi kui saaks koos boxiga komplekti, siis kaabeldamised jms lähevad kulukamaks... eriti veel arvestades, et originaalplaate hoian oluliselt parema meelega kodus, kui autos...)

P.S. kellelgi mingit kegi pole üle?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Otsin: halli värvi makk

#4
Ei toeta mp3, isekirjutatuid siiski.
Sul fl salong?
Muidu võiksid raadio koos võimu ja bassikaga saada

Aga ilmselt pole, sest bp4392 näitab kumerate ülemiste nurkadega

Re: Otsin: halli värvi makk

#5
FL sisu on küll aga Bose vastu pole kahjuks enam huvi (kuna tegemist on tööloomaga, siis ei tahaks pagasiruumist loobuda ja kaabeldada ei tahaks ammugi mitte - Bose paigaldamine on korralik peavalu - tuleb välja vahetada kõik kõlarid- Bose omad on 2 oomised, seega peavad jooksma läbi võimu-, vedada kogu uus kaabeldus jne)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Otsin: halli värvi makk

#6
Pold minu kätte jõudeski enam Bosesid sees, töötas ikka ja võimendatud olid nad kõik.
See ka põhjuseks, miks praeguse autoga sõidan pigem vaikuses.
Aga ise arvasin, et FL salongil see kimp pagasnikus kõigil olemas

Re: Otsin: halli värvi makk

#7
Kahjuks ei ole 156 puhul eriti kaablitega priisatud (selleks, et supakaga süsteem paigaldada või box panna on vaja kogu kaabeldus välja vahetada)

Bose puhul on asi eriti kriitiline (kui võimule panna järgi 4 oomised kõlarid, siis tümistab küll aga kvaliteeti pole eriti oodata- samas, kui võtta supakas ja võim ära ning kõlarid otse maki järgi panna, siis on kõllide elu jube lühike)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron