M: Alfa Romeo 145 1,7 16V boxer projekt 1995

#1
Seoses terve hulga elukorralduslike muutustega siis aeg otsida neoklassikalisele projektile hakkajamat inimest:

Alfa Romeo 145 (930A1- seeria facelifti eelne tippversioon)
luukpära, hetkel värvitu, aastast 1995, 1,7 boxer 16 klappi (95kw)

Varustus- selle aja autole kohane (kesklukk ja elektriaknad) ning valuveljed (kolm komplekti)

plussid-> mõni aasta tagasi sai tehtud järgmised tööd:
1. paigaldatud kapremonditud mootor koos uute rihmade, rullikute jms-ga
2. kõik tükid esisillas (kui õigesti mäletan siis amordid ja laagrid jäid vahetamata)
3. mootori ja kasti padjad
4. kogu kere esiistmetest ettepoole (tiivad sirgeks, uued talad, uued pidurid jne)

miinused->
peale seda on auto seisnud poolikuna kaks aastat ning teada olevalt tuleb teha järgmist:
1. võtta auto uuesti täiesti pulkadeks, vaadata pulgad üle ja lappida jälle kokku (võib-olla vahetada mingi hulk tükke välja)- siduri võiks kah seejuures välja vahetada
2. lappida ära kaks pisikest auku autopõhjas
3. pahteldada uuesti tiivad (nii esimesed, kui tagumised)
4. vaadata üle elektrisüsteem (pikalt väljas seisnud ja polnud juba enne suurem asi)
5. võtta käiguhoovastik lahti ja puhastada/ määrida kaablid uuesti ära
6. vahetada tagasillas üks abs andur (vana on puruks) ning kiigelaagrid (tulevad kaasa)

muu lisainfo->
Auto on täiskomplektne. Isegi rohkem, kui täiskomplektne- kaks tagaluuki, kaks kapotti, lisaks sellele 1,4 komplektne käigukast (kiirema ülekandega), mitu kastitäit boxeri jubinaid (annaks kaasa ka Sudi asjad). Kaasa tuleks hetkeseisuga 3 komplekti valuvelgi (14" originaalid talverehvidega; 15" originaalid rehvideta ja 14" tähed slikkidel) ning GTV esiistmed, mis olid planeeritud madaldatud siinidele paigaldada. Auto on hetkel seest tühi ning kaasa tuleb kaks komplekti siseplasti, millest saab igasuguseid asju välja mõelda. Stereo osas- kaasa tulevad originaalkõlarid ja soovi korral 2 paari rca-sid ning võimendi toitejuhe.

Muu üldinfo: 145 16V boxer on väga haruldane loom (müügis olen neid üldse näinud vaid paar tükki); pole nii kiirelt pöördesse minev, kui 2,0TS, kuid möriseb mõnusalt paremini ja tõmbab oluliselt ühtlasemalt

aja ja raha prognoos projekti lõpetamiseks:
ca 300.- varuosadele (kaablid, juhtmed, sidur jms) + värv ja stereo, ajaliselt garaaži olemasolul ca 2-3 nädalat (kõik detailid on lahti käinud ning seal mingit probleemi ei tohiks tekkida).

müüja telefoninumberiks 5119498
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M: Alfa Romeo 145 1,7 16V boxer projekt 1995

#2
Lisainfot võib julgelt küsida siinsamas- proovin nädala lõpus ka mõned klõpsud teha.

Väga kiiret ei ole- tervelt augusti alguseni on aega... siis arvatavasti läheb ühes tükis metalli :(
Tegelikult ma olen normaalne....