Soovitage keretööde tegijaid

#1
Lühidalt- 164 põhja all on vaja veidike (võib-olla ka rohkem) toimetada

Lühidalt - peale pikka perioodi, kus põhi paistis korralik ja tugev vajus eile läbi üks auto tõstepunkt (hea, et vajus auto tõstmise käigus, mitte siis kui auto üleval oli) - peale suuremat uurimist selgus, et põhjamastiksi ja põhja vahele on arvatavasti mingil ajal jäänud hulk soola ning seal ilusasti salaja edasi reageerinud.

suurema koormuse rakendamisega vajus teine punkt samuti viltu :( seega võib eeldada, et probleem on suurem, kui esialgu arvasin... kerge kraapimine avaldas ka selle, et karbiservad hakkavad väsima.

Sellest tulenevalt- soovitage kedagi, kes oleks võimeline auto põhja lappima (kui mälu ei peta, siis tõstepunktid eraldi paigaldatud põranda ja põhja vahele - põhimõtteliselt oleks seetõttu vaja ikkagi kedagi, kes on võimeline tegema korralikku tööd).

enamus "keretööde tegijaid" kipuvad olema kodanikud, kes kindlustuse jaoks vahetavad ja värvivad kerepaneele ning ei oska lappimise kohta mingit arvamust avaldada

P.S. plaan C jaoks-> kui kellegi on müüa (või teab kedagi kellel on) korralik 164, siis võiks mulle sellest teada anda :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Soovitage keretööde tegijaid

#2
http://www.aabestcar.ee/
Lasin seal oma 147 karpe vahetada. Ja karpide taga olevat elu taastada.
Samuti taastati ka esimese stange tugipostid. Ja siis kõikide detailide värvimine.


Minu auto juures oli palju tööd teha, maksma läks ka omajagu.
Lisaks b-varuosa karbid ei tahtnud üldse sobida. Aga need tehti sobivaks.
Enamus sellist tööd kindlasti ei laseks teha auto juures.

Aga varsti külastan jälle neid. Enne talve vaja põhi üle vaadata, kohendada.

Re: Soovitage keretööde tegijaid

#3
TS. sa tallinnast? Proovi kontakti saada Tööstushariduse keskusega. Mul küll kogemust pole, aga usun et hinna ja kvaliteedi suhe vägagi paigas. Tean et Tartus on ca 2 aastane järjekord taga keretöödes.

Re: Soovitage keretööde tegijaid

#4
Ma viin ühe kodaniku juurde (vist oli Kiilis) oma saabi, eks järgmise nädala lõpus saan öelda kuidas on.
Küsin ka üle, kas tahab itaalasega tegeleda.

Varem ta töötas ta Mustjõe tänaval kodanik supp-iga sama katuse all - nüüd teeb omapead.

Stihl teeb ka , aga ta on kallim ...
Seitsekümmend Viis
cron