Alfa Romeo 159, 1.9 jtdM, 2006a, 185k

#1
Tere!

Auto24 kuulutus:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=205b

On aeg panna müüki oma ustav ratsu, 2006.a Alfa Romeo 159. Müügi põhjus on lihtne, kuna minu läbisõit aastas on ca 20-30k töö tõttu, siis hakkab vaikselt kellale 200 000km ette tiksuma. Läbisõit on autol õige, allpool kirjutan ka veidi ajaloost, mis ma selle autoga teinud olen ja mis teha vaja. Otseselt ei ole auto müük hetkel põletav, ehk ei ole vaja kohe homme lahti saada. Hinnasoov 2500€.

AJALUGU:
  • 2012 sõitis auto Itaalias, selle kohta on hooldusajalugu Pilotist väljavõetav, samuti märkmed hooldusraamatus.
  • 2013 on auto viidud Leetu, läbisõit oli sel hetkel 129 tuhat. Leedus sõitis auto ~10000km ja käis ühe korra hoolduses kohalikus Alfa romeo esinduses
  • 2015 toodi auto Eestisse ning alates 2015a Maist on see olnud minu käes. (Ostu hetkel oli läbisõit ~142 000)
  • 2017a seisuga on läbisõit ~185 000km, auto on igapäevakasutuses.
VARUSTUS:
  • 1.9 120kw diiselmootor
  • Manuaalkast
  • Hele seemisnahka meenutav sisu
  • Mägipidur
  • Follow me tuled
  • Parrot hands-free süsteem
  • Kahetsooniline kliima
  • Tagumised seljatoed käivad alla
  • Kummi- ja tekstiilmatid
  • Suvekummid (1 hooaeg) - +200€
  • Neli elektriakent (saab puldist ka alla lasta)

    MINU POOLT TEOSTATUD TÖÖD:
    • Hoorihma ja kõige muu vahetus ning suur hooldus 144k läbisõidu pealt
    • Eelsüüteküünlad ja eelsüüteküünalde ploki vahetus (2016)
    • Uus aku (2016)
    • Parrot süsteemi paigaldus (2016)
    • Eelsoojenduse paigaldus (2017)
    • Sidurikomplekti vahetus (2016, sügis)
    • Mõlema esimese amordi vedru vahetus (2016, sügis)
    • Uus komposiit põhjakate
    • Veermikudetailide vahetus & sildade reguleerimine (ülevaatuse jaoks)
    • Mõlema Tagumise akna tõstemehhanismi vahetus (2017)
    • "Uus" stange, kuna eelmise suutis mingi kärukonksumees katki teha Rocca al mares.
    • Igaaastased õlivahetused ja hooldustööd vastavalt sellele, mida vahetada oli vaja.
    • Termostaadi vahetus (2017)
    • Tagumise luugi amortide vahetus (2017)
    • Kummimatid + kummist pagasimatt.
    • Tagumised pidurikettad ja kõik piduriklotsid.
    • Ingliskeelne hooldusmanuaal.
    • Uus raadio (originaal) (2017)
    • Uus siseventilaatori resistor (2017)
    • Pigipesu, sisepuhastus ja püsivahatamine ( oktoober 2017)
    MIS OLEKS VAJA TEHA:
    • Stangel paar kriimu
    • Üks roostetäpp parema tagumise tule all.
    • DPF ja EGR remap uuesti, kui segab, et DPF tuli koguaeg põleb (mind ei seganud). Sõitmist ei sega (Jõud ära ei kao, sõidab nagu 2.4) ning ülevaatusel ka viltu ei vaadatud.
    • Uusi Talverehve on vaja, kuna hetkel on all naastrehvid, kus naelad on välja tõmmatud (Suverehvid said eelmine aasta otsa ja otsustasin naastud lõpuni sõita.)
Kokkuvõtvalt kindla ajalooga ja hästi hoitud auto, millel otseselt kohe ei pea midagi tegema. Pole ka mingi õlise autoärimehe auto. Ma olen sellesse autosse investeerinud umbes sama palju raha, kui ma ta eest maksin. Kindlasti on see sõiduk hetkel paremas konditsioonis kui siis kui ma selle soetasin. Hetkel ainult välispildid, kuna pole jõudnud sisepuhastust teha. Auto24 läheb üles septembris, selleks ajaks ka sisepildid. Hele tekstiilsisu (meenutab seemisnahka). Nutirooli pole, cruise control on. Aga pidage meeles, et sõiduk on siiski 11a vana. Manuaalkast

Auto asub Tartus ja septembrist nädala sees õhtuti ka Tallinnas (Käin ülikoolis & Tööl)

Hinnasoov veelkord: 2500€

Pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vahetuseks:
Giuliettat võib pakkuda või mõnda väikse läbisõiduga ja kindla ajalooga universaali.

Lisainfo:
51979126
martin@externa.ee
Martin
Viimati muutis propeller, 14 Okt 2017, 18:04, muudetud 9 korda kokku.
Arhitektuuriteenused - www.externa.ee
Analoog kaamerate rent - www.emulsioon.ee

Re: Alfa Romeo 159, 1.9 jtdM, 2006a, 185k

#7
Up! Muudsin hinda ja parandasin veel vahepeal kaks asja ära. Samuti on läbisõit vahepeal 188000 peale kerinud

- uus raadio - vana pani vigast, aga saab kaasa
- uus siseventilaatori resistor - ventilaator lakkas töötamast ja see oli siis viga. (Pistik sulas sisse ära) uus resistor ja uus pistik.

Järgmine nädal lähen Pilotisse näitama, vahetan juhul kui kellegil siit ostuhuvi pole giulietta vastu.
Arhitektuuriteenused - www.externa.ee
Analoog kaamerate rent - www.emulsioon.ee