O: 156SW JTD

#1
natuke ennatlikult panen kuulutuse üles (teades, et see niikuinii midagi ei too) aga siiski:

FL sisuga (02-03) 8V või FL (äärmisel juhul võib ka olla 20V)
Kõik peal olevad asjad peaksid töötama
Põhi võiks olla suht kuni täiesti roostevaba
Mingi ajalugu võiks olemas olla (müüjal võiks olla ka teadmine autost endast)
Mittepunast värvi (eelistatud oleks ka mittehalli või mittemusta)
Ülevaatus peab olema
Konks võiks olla (yeah right)

iga täiendav asi on hea :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW JTD

#5
Traktor kirjutas:
28 Mär 2019, 15:20
Ei ole paraku. Kui hull ikka saab olla :D
ülevaatus lõpeb homme - roolilatt on kindlasti läbi, hooldusajalugu teadmata, heitgaasid teadmata, sillad arvatavasti nagu ikka (st kõik otsas), põhja kohta märkeid pole aga see on kindlasti nagu ikka. Ja siis pidurid (esimesed ei haagi, tagumised paistavad puhta kinni) ning

lühidalt- selle raha eest võiks võtta kui oleks aega ja kohta, kus teha - hetkel mul kahjuks ei ole ei aega ega ka kohta (vähemalt 1,5 kuud)
seega kiirelt kindlalt ülevaatuse korda saamiseks tuleb väga tõenäoliselt ca 0,8 - 1k ringis arve trk-st :) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 156SW JTD

#6
"Mootor ja käiguosa korras" ütles vene neiu. Näha saab kuni kella 17:00 - ni, siis ta läheb koju ;)
Alfas are for nice people...

Re: O: 156SW JTD

#7
Tervist!

Pakkuda järgnev auto:

AR 156 SW 2.4 JTDm
manuaal
11.2003
129 kW
04üheksaMJG
396k km

FL sisuga (02-03) 8V või FL (äärmisel juhul võib ka olla 20V) -> FL, kohvi karva nahksisuga, ilma istmesoojenduseta.

Kõik peal olevad asjad peaksid töötama -> konditsioneer ei tööta, ning parktuled ei tööta

Põhi võiks olla suht kuni täiesti roostevaba -> viimati oli suht puhas, praegu novembrist saadik seisnud

Mingi ajalugu võiks olemas olla (müüjal võiks olla ka teadmine autost endast) -> ise remontinud kõike mis vaja/häirinud on, viimati vahetasin õhufiltri.

Mittepunast värvi (eelistatud oleks ka mittehalli või mittemusta) -> british racing green

Ülevaatus peab olema -> ülevaatus olemas

Konks võiks olla (yeah right) -> teisaldatav konks, aga konksu pead ebay'st või amazonist juurde ostma
Pilt
Kindlustust pole praegu teinud. Kaasa originaalveljed 16", praegu all M+S 16" velgedel. Pole suverehve peale ostnud.

Mootori põhjakatet pole viitsinud tagasi panna, kaasa hulganisti varuosi, mida ei jõudnud ära vahetada, muuhulgas siduri ketas+korv (hangitud igaks petteks, aga tuli välja, et poolassid olid väsinud), tagumised pidurivoolikud, käsipiduri trossid. Õli vahetatud enamvähem iga 10k tagant. Kiilrihma pinguti + rullik vahetatud.

Toodud Eestisse 2013, 2+2 aastat ainult maanteed näinud (töökohad väljaspool Tallinnat olnud).

Sõitsin kuni eelmise aasta novembrini. Siis hanksin asemele teise (tehniliselt 5nda) Alfa Romeo (AR 159 2.4 JTDm SW).

Vahetatud hammasrihm, lisatud AUX sisend. Püsikiirushoidjaga. Ülemine sisselaskekollektori lõdvik vahetatud. Aku vajaks arvatavasti vahetust. Esiklaasil mõra sees. Terve esisild värskenduse saanud, välja arvatud vana klassika - stabikavarda puksid. Miskipärast hakkas ka esisild peale 5k läbimist uuesti kriuksuma eest vasakult. Vahetatud kõik amordid. Pagasiluugi katet pole. BOSE helisüsteemiga ehk tehase subwooferiga. Raadiokood olemas.

Soomest toodud, seetõttu DEFA lisasoojendusplokiga. Soomest tõin ta avariilise autona, vahetatud esistange, eest parem tuli. Plekid enamvähem sirgeks tõmmatud, häbi sõita ei olnud ja ei ole.

1500 € hind pole kivist.

Tallinn

sander@sermus.engineer
sander.sermus@eesti.ee

Re: O: 156SW JTD

#8
Uups :/ teema ununes kinni panna ...

Sain omale vahepeal juba teise (tehniliselt küll vist kümnenda ;) ) Alfa (159jtdm2.4)

Tee palun uus müügikuulutus :)
ssermus kirjutas: Tervist!

Pakkuda järgnev auto:

AR 156 SW 2.4 JTDm
manuaal
11.2003
129 kW
04üheksaMJG
396k km



(hetkel ma enam 20v 156-st huvitatud ei ole ... Enne 164 ja 155 lõpetamist vähemalt)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron