M: 156 SW 2.4 JTDm 2003

#1
Tervist!

Pakkuda järgnev auto:

AR 156 SW 2.4 JTDm
manuaal 6k
11.2003
129 kW
04üheksaMJG
396k km

FL, piimakohvikarva nahksisuga, ilma istmesoojenduseta.

Konditsioneer ei tööta, ning parktuled ei tööta. Tagant vasak ukselink murdunud kõrvast katki, lahti saab aga õige nurga all.

Viimati oli põhi suht puhas, praegu novembrist saadik seisnud.

Ise remontinud kõike mis vaja/häirinud on, viimati vahetasin õhufiltri ja õli+õlifiltri.

British racing green, aga pole ammu pigipesu saanud. Tuba oleks ka vaja tolmuimejaga üle käia.

Ülevaatus olemas, kindlustust pole.

Konksu kinnitusplaat küljes, teisaldatav konks, aga konksu pead ebay'st või amazonist juurde ostma, elekter vist isegi töötab.
Pilt
Kaasa originaalveljed 16", praegu all M+S 16" velgedel. Pole suverehve peale ostnud.

Mootori põhjakatet pole viitsinud tagasi panna, kaasa hulganisti varuosi, mida ei jõudnud ära vahetada, muuhulgas siduri ketas+korv (hangitud igaks petteks, aga tuli välja, et poolassid olid väsinud), tagumised pidurivoolikud, käsipiduri trossid. Õli vahetatud enamvähem iga 10k tagant. Kiilrihma pinguti + rullik vahetatud.

Toodud Eestisse 2013, 2+2 aastat ainult maanteed näinud (töökohad väljaspool Tallinnat olnud, Kose ja Märjamaa).

Sõitsin kuni eelmise aasta novembrini. Siis hanksin asemele teise (tehniliselt 5nda) Alfa Romeo (AR 159 2.4 JTDm SW).

Vahetatud hammasrihm+veepump+pinguti, lisatud AUX sisend. Püsikiirushoidjaga. Ülemine sisselaskekollektori lõdvik vahetatud. Aku vajaks arvatavasti vahetust. Esiklaasil mõra sees. Terve esisild värskenduse saanud, välja arvatud vana klassika - stabikavarda puksid. Miskipärast hakkas ka esisild peale 5k läbimist uuesti kriuksuma eest vasakult. Vahetatud kõik amordid. Pagasiluugi katet pole. BOSE helisüsteemiga ehk tehase subwooferiga. Raadiokood olemas.

Soomest toodud, seetõttu DEFA lisasoojendusplokiga. Soomest tõin ta avariilise autona, vahetatud esistange, eest parem tuli. Plekid enamvähem sirgeks tõmmatud, häbi sõita ei olnud ja ei ole siiani.

1180 €, hind pole kivist.

Tallinn

sander@sermus.engineer
sander.sermus@eesti.ee
+372 5840 581null

Helistada nädalavahetusel või peale kella 17:00 tööpäeviti. SMS või PM võib saata iga kell.
Viimati muutis ssermus, 04 Juun 2019, 11:43, muudetud 1 kord kokku.

Re: M: 156 SW 2.4 JTDm 2003

#3
Ma menetlen oma peas seda pakkumist... Sellega on see probleem, et mul on juba TÄPSELT SELLINE alfa olnud (teist värvi ja 1.9jtd küll)
Vb kui kuskil juulis- augustis see hind kolmekohaliseks muutub, ja see on ikka alles, siis ma menetlen seda pakkumist oma peas veel intensiivsemalt....:)

Tegelt tahaks Peugeot 206 hoopis:) Mingit 51-55 kW-st:) Ma olen, raisk, tallinlane ametlikult elanikeregistri järgi, ja kindlustusele see miskipärast loeb...kuigi ma pole seal linnas reaalselt elanud ega rohkem kui paari päeva kaupa käinud...eee...18 aastat? 19?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron