Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#4
Ei tea - töötas tõrgeteta kuniks auto remondist kätte sain.

Mingi firmware error (ei jõua laadimisega logoekraanist edasi - kangutasin lahti ja ühtegi vigast ühendust ega muud huvitavat asja ei paista )- arvatavasti sisemälu on mingi asjaga pihta saanud.

Väike kahtlus on ,et ehk on asi kerekompuutris aga ei tundu eriti loogiline

Praeguseks kusjuures tundub, et teemaks on pigem mitteoriginaalmaki soetamine :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#7
For fun - naviadapter originalnaviga 939-le maksab koos saatmisega ca 120.-

Selle eest saab roolinuppude juhtimise ja plastraami

Plastraam ise maksab 40.-

Alternatiiv on muidugi uus keskkonsool osta ja siis sinna 10.- raam paigutada :)

Enivei - testitud, et maki eemaldamise järgselt jäävad ikkagi põhifunktsioonid tööle mingi osa on jäädavalt kadunud aga vähemalt kellaaega saab paika sättida, seega jääb pigem vist mingi asjalikumat sorti seade küll
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#8
kas ei olnud saadaval mingit vahejublakat, mis suutis roolil olevad nupud jälle tööle panna, pidi vist küll ise niiöelda uuesti paika sättima, et mis nupp mida teeb aga enamvähem hakkasid uuesti tööle. Ja vist olid mingid navid, mis spetsiaalselt nendele mudelitele tehtud ja seal oli kohe vist see tugi sees aga samas android seadmed.

Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#9
Need "spetsmudelid" toetavad ainult navivaba versiooni 939-st.

Ehk siis seal on roolinupud olemas aga kogu ülejäänud kerekompuutri funktsioonid jooksevad viltu (klassikaliste sümptomitena siis akende mittesulgumine ja peeglite klappimine veerandi peale ning istmemälude kadumine )

Nimelt jookseb Marelli navisse sisse ka akende automaatsulgemine ning peeglid + istmemälud (väidetavalt olla need progetavad)

Connect 2 moodul tavalisele 2din makile on mingi 65 rahases suurusjärgus ja toetab enamikke makke .

Ja jätkuvalt - pagana keeruline on otsustada, et mida siis täpselt makist tahta .
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#10
Mul juhtus ka naviga sarnane probleem 2019a lõpus. Järsku otsustas logo juurde kinni jääda ja aegajalt restartida. Sai asendatud Pioneer SPH-DA230DAB-ga ja väga rahul. Fasciaga koos näeb väga kena välja.
159 '06 2.4 JTDm SW

Re: O: 939 (159/brera) originaalnavi koos koodiga

#11
Ma jõudsin umbes sama asjani, et android on lahe aga ... miks :D

Ma ei ole kunagi kasutanud auto navi, candy crush’i sõidu ajal niikuinii ei mängi äärmisel juhul oleks vaja screen mirrorit (kindlasti bluetoothi ja kindlasti välist mikrofoni... marelli poolt lisatud mikrit ei õnnestu niikuinii kasutada)

Peeglimälud , aknad ja muud kerekompuutri vidinad tuleb lihtsalt ära unustada

See on muuseas täiesti müstiline, kui palju 2generatsiooni originaalstereote eest küsitakse :D
Tegelikult ma olen normaalne....