M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#18
kaido kirjutas:jep, oli minu oma, sõitsin sellega aasta ja nüüd läks auto saaremaale. 33 on siiani üks lemmik 166 kõrval, aga 93a. on 93a. ja soov oli midagi uuemat nii, et.. sinna ta läks.


Mulle meeldib ka AR 33,sest ta oli tädil 4a ja alles eelmine aasta läks emexisse :evil: ,ning nüüd oleks plaan nats uuem AR33 koju tuua 8) ,sest tädil oli -86a oma,kuid tundub et nii heas korras neid AR 33-esid enam ei ole ja kõik mis müügis olen näinud on olnud peamiselt rondid :roll: :?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#24
see oleks tegelikult ideaalne projektikas arvestades seda, et see auto on ikka üleprahi ilus ja linnapildis.. praktselt olematu, projekti osas tahaks ta saada võimsamat mootorit ja sellega kaasnevat.

kõik see kokku võrdub palju raha ja aega mida kahjuks paljudel pole. :roll:

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#25
:roll: odavam on sebida endale permanent....kui hakkata seda kokku laduma...ja siis sellega miskit ilusat teha... :twisted: kuigi kui rahakott on kummist-saab inglismaalt tellida ka sellele kapote alla mida tahes... aga siis peaks minema sellega ringrada sõitma-et sellel mõte oleks...

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#28
alfaman kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas:Nonii,nonii,nonii :lol: ,saatsin omanikule hetkel meili,ning kui ta on nõus vahetusega siis saab minust,selle Alfa Romeo omanik :twisted:
http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic.php?t=1815 sama auto, omanik vaitis et tahab valismaale soita. aga soovin edu igal juhul ;)


Edu läheb igal juhul vaja,nii et tänud :)

Aga häirib see,et auto asub Saaremaal,oleks ikka Harjumaa või kuskil sellises kandis,oleks meeldivam :D ,aga noh tõsist Alfisti ei heiduta see ka(ma vähemalt loodan,et olen tõsine Alfist :lol: )

Ning mis peamine ostu puhul on see,et ma ei taha et see 33 satuks mõne rullnoku kätte,kes autot peenestama hakkab,sest 33mesid on väga vähe ja minu soov oleks see auto taastada ja teda korralikult hoida :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.