M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#32
alfaman kirjutas:
E.T. kirjutas:mõtle positiivselt

mida kaugemal on auto, seda pikem saab olema esimene sõit ;)
edu!
No katkise vedruga eriti kaugele ei soida :) pigem saad istuda autos, siis kui ta on hagise peal :lol:


Üks võimalus on veel,et ma pean ise teda Saaremaalt Tallinna lükkama :lol:

Aga noh elame näeme,hetkel ootan veel vastust omaniku käest :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#36
Ega sellest vedrust pole hullu,sinna saab tennisepallid vahele visata ja kannatab veel sõita küll(vähemalt vanaisa pani enda Audile paar tennise palli,kui vedru ära murdus ja sõitis päris kaua niimoodi) :roll: :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#40
RukiK1 olen :D

Ma saatsin u2u sulle,ning mõningaid pilte saatsin ka Audist :wink:

Üks kiire küsimus targematele Alfatajatele,et kas Alfa Romeo 33 2 seeria tagaklaas sobib Alfa Romeo 33 3 seeria tagaklaasiga,et kas oleks võimalik paigaldada 2 seeria tagaklaasi 3 seeria 33mele P.S(mõtlen seda klaasi kus klaasisoojendus on) :wink: ?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#42
ar2r/33 kirjutas:Nuh, kui sa neid vähemalt korda oled näinud korralikult saaksid ise aru et nad on täiesti erinevad.


Suured tänud info eest,ma ise pole 3nda seeria 33me eriti näinud ja ei osanud võrrelda nii,aga tänud :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#44
Mnjaa vahetus võimalus langes ära,nii et jah Alfa omaniku minust veel ei saa :cry: ,saaks ma sellest Audist ometi lahti siis oleks kindlapeale ostnud,aga Audit olen juba kaua aega pakkunud,kuid keegi ei ole ühendust võtnud :cry: ,aga ma loodan väga,et see Alfa jõuab headesse kätesse,ning kui Audiga peaks mingi muutus toimuma ennem,kui sa pole ostjat leidnud siis annan märku :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.