M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#9
Müügiteemas on see niisama heietamine suht m6ttetu, igale autole on kusagil ostja, tuleb lihtsalt oodata kuni ta välja ilmub... Ja huvilisi on piisavalt sellele alfale... Iseasi kas m6nest ka ostjameest on, eestlased on lihtsalt lollid sitasööjad ja s6idavad k6ik kommertsautodega, tedmata, mis m6nu v6ib m6ni haruldane mark pakkuda...

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#12
sorry kui keegi ennast puudutatuna tundis, mitte midagi isiklikku;) Lihtsalt ma ei saa nendest ilkujatest aru kes 3ste bemmide v6i golfide v6i audi 100dega vms-ga s6idavad, miks on vaja oma suud alfa koha pealt lahti teha, ety jube sitt auto kui ise s6itnudki pole;) Mina oma 2 aastase (liiga vähe veel) staaziga ütlen, et alfa on hea auto;)

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#14
aga tead kui masendav nägu on 2,5 bemmiga rullnokal peas kui 1,5 boxer alfaga talle koti pähe tõmbad.....sydantlõhestav vaatepilt.... :twisted: seda olen ma näind....ilgun hinna suhtes lihtsalt-kuigi 33 hind tõusujoones... ja nu endal olemas siis hetkel 4 33me...2X1,7 16v:1,7 8v,ja 1,5-1karpaga...oli ka 1,5 kahe karpaga-rullnoka õudusunenägu :lol:

M: Alfa 33 1.4 IE imola '93

#15
33da masina võib juba Youngtimer'iks nimetada, minu meelest mitte eriti legendaarne kuid väga austatud masin. Piisab vaadata netist kui palju möllu selle ümber siiamani käib :) Kusjuures 33 on viimane alfa mida võib puhtaks alfaks nimetada, enne kui fiat oma konjuktuursete ja unifitseetimise protsessidega juurde tekkis :cry: