Navigatsioon

#1
Tere
On kellelgi pakkuda setup cd`d millega saab Alfa 147/GT navigatsiooni muuta Inglise keelseks? Või oskab keegi linki jagada, kust sellist asja võiks alla laadida?
Teab ehk keegi veel, kas mingi ime läbi võimalik ka 2004 aasta isendile ida euroopa vms meie kandi kaarti saada?
Aitäh

Re: Navigatsioon

#2
Baltikumi on võimatu saada cd formaadis :eh: .Olen ise selle tee juba läbi käinud.Otsisin kunagi 166-le ja nüüd 159-le,kõik tõstavad lõpuks käed ülesse ja lahkuvad pead langetades :( Kuid mul on alles plaat,kus on peal sooome ja roootsi.Kui on soovi võib seda proovida.

Re: Navigatsioon

#3
kui Fiati Connect Nav+ i oma sobib siis saan koopia teha, aga minu mäletamist mööda ei sobinud. Ma ei leidnud Alfaownerclub lehelt seda õiget postitust ka üles, ei mäleta enam. Ehk oli nii et language cd sobis ja navi cd`d ei sobinud...

Re: Navigatsioon

#5
kallurautojuht kirjutas:kui Fiati Connect Nav+ i oma sobib siis saan koopia teha, aga minu mäletamist mööda ei sobinud. Ma ei leidnud Alfaownerclub lehelt seda õiget postitust ka üles, ei mäleta enam. Ehk oli nii et language cd sobis ja navi cd`d ei sobinud...
Prooviks küll heameelega, ehk kannatab keele ära vahetada vähemalt.

Re: Navigatsioon

#7
tegelikult on võimalik sinna kõike sööta-> baltikumi kaarti eraldi olemas ei ole, kuid need on võimalik täiendava seadmega sinna lisada (sisuliselt seotakse ära välise seadmega ja autosse jääb kaks navi seadet)- odav see lahendus ei ole :crazy:

ÜLDISELT- kui on ikka vastupandamatu soov kõik kaardid saada, siis tasuks mõelda seadme vahetamisele (GT ja 147 jaoks on 1:1-le vahetatavad seadmed olemas-> vastavalt seadmele saab siis kasutada väliste pakkujate kaarte). Jällegi-> odavad need ei ole aga ... sobivad armatuuri ning näitavad/juhendavad läbi kogu maailma (iGo muidugi teeb seda raha eest)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Navigatsioon

#8
ts kirjutas:tegelikult on võimalik sinna kõike sööta-> baltikumi kaarti eraldi olemas ei ole, kuid need on võimalik täiendava seadmega sinna lisada (sisuliselt seotakse ära välise seadmega ja autosse jääb kaks navi seadet)- odav see lahendus ei ole :crazy:

ÜLDISELT- kui on ikka vastupandamatu soov kõik kaardid saada, siis tasuks mõelda seadme vahetamisele (GT ja 147 jaoks on 1:1-le vahetatavad seadmed olemas-> vastavalt seadmele saab siis kasutada väliste pakkujate kaarte). Jällegi-> odavad need ei ole aga ... sobivad armatuuri ning näitavad/juhendavad läbi kogu maailma (iGo muidugi teeb seda raha eest)

Kuna eriti need aftermarketi makid eriti ei istu, juba originaal maki välimus/sobivus on minu silmis parem, siis eriti neid teisi junne ei taha, tean küll, et neil tohutult rohkem funktsioone juures ja vb ka mõni reaalselt ka paremgi, kuid siiski, originaal on originaal.
Aga sinu pakutud esimene variant vb polegi ehk paha mõte. peaks uurima kes kus sellist asja võika pakkuda või on sul endal mõni konkreetne koht kuhu pöörduda.

IGO endal eraldi seadmes olemas ja olen ülimalt rahu mööda euroopat liigeldes.

Re: Navigatsioon

#9
aftermarketite all mõtsin midagi sellist:
http://www.dvdgpsnav.com/alfa-romeo-147 ... 1080p.html

praegu vaatasin kiirelt mööda maailma ja tundub, et standardlahendust siiski ei ole. Mälu järgi oli Loudlink see, kes pakkus nii mp3-e, kui aux navit aga navi pakkumine on ära kadunud (mp3 siiski on alles-> http://loudlink.eu/webshop/cd-changer-e ... 93db3ca708 ). Teoreetiliselt võiksid ka kaardid selle peal joosta aga kuna seda märget enam ei ole, siis eriti loota ei tasu...

Navinc pakub täiendavat adapterit, millel on BTlink tugi olemas, kuid ma kahtlustan, et sealt ei tule samuti kaart läbi :(

Kokkuvõtteks-> võimatut ei ole midagi aga hakkan juba natuke kahtlema selles, kui lihtsalt teostatav see on (enamik uutest kaartidest nõuab puuteekraani, mida 147 pealt eriti lihtne leida ei ole)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Navigatsioon

#10
Selle aftermarketi versiooni leidsin kah ebays tuhnates...võimalusel jääksin originaali juurde ja teine asi, siin kirjas 2007 ja edasi, mul 2004a GT. Ma ei tea kui suured uuendused seal o, tahaks ikka nii, et kõik roolinupud jms kah tööle jääksid.
Seega pakub endiselt huvi veel originaal stereo sisse jätta. Kuigi jah, sul ts vist õigus, uued kaardid tahavad puuteekraani ja see teeb elu palju keerulisemaks.
cron