Re: Küsimused 156 kohta

#16
Vahetasin plokikaane tihendit, kuna tegelesin kõverate klappide väljavahetamisega, aga minuarust tuli too kord ikka valget tagant. Aga pidin veel korra mootori pulkadeks võtma, kuna vahetasin saalesid, aga see kord ma ei raatsinud 80 uute ploki tihendite alla panna, sest eelmised said peal olla ainult 1200 km. Aga praegu võib see olla tingitud sellest, et pean veel süüdet sättima ja lisaõhu lekked kõrvaldama.

Re: Küsimused 156 kohta

#17
valget auru on kahte sorti- esimene on massiivne pilv, mis tähendab tihendit/kaant, teine on veeaur, mis tähendab, et kat töötab maksimumvõimsusel (see on tavaliselt tingitud ebapiisavast põletamisest).

NT 164-ga sai mõni aasta tagasi tänu kehvadele küünlajuhtmetele ja liiga suurele kütusesurvele ÜV punkt neli korda andurit kuivatada enne, kui see midagi näitama hakkas :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Küsimused 156 kohta

#19
:hi:

kui esimest-> võtad täistule katte ära, otsid tule seest üles liblika, tõmbad selle välja ja keerad vana pirni ära, paned uue asemele ja siis kirud ja vannud niikaua, kuni liblikas uuesti pessa läheb -> kõige kiirem lahendus on tegelikult vahetada pirni kahekesi (tule eest on ideaalselt näha, kuhu pirn läheb aga samal ajal ei ole võimalik ülevalt pirni suunata)

Pirn on H6 -> http://www.ladu24.ee/et/tarvikud/7031,142323,0,1/315222
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Küsimused 156 kohta

#20
oot, oot, ts, kas gabariit mitte ei tähenda parktuld?

H6? Suvaline sokliga 4-5W pirn sobib (ma tegin selle vea, et hagesin karbitäie SOKLITA pargipirne, mis FL-ile sobivad). Liblikas on seal küll, jah...juhipoolse pargi vahetus on SITAKS ebameeldivam kui parempoolne. Aga piisavalt peenikeste sõrmede korral edukalt lahendatav.

Või kumb gabariit siis, esimene või tagumine? See jäi mulle selgusetuks. Tagumisega pole üldse probleemi. Kui tulede kate üldse peal on (enamasti ju pole), siis 8 võti. Muidu on kõik pirnid nagu päevavalgel. Kisu välja ja pane tagasi.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron