starter

#1
Kus kohast soovitate tellida Alfa-Romeo 156 2000a. starterit? Ja kas ilma koodita on üldse võimalik tellida?

Re: starter

#2
Ikka on-> aga ei soovitaks. kui mälu ei peta, siis on Sul 2000 aasta 8V diisel?

Kui on, siis infoks, et 8V diislile on kaks erinevat starterit vanem (kuni 2000 k.a.) ja uuem (alates 2000 k.a.)

vanasti maksid starterid umbes 130.- mis tähendab seda, et kui tahad uut starterit, siis lähed poodi (enne kirjutad kapoti alt VIN koodi ja mootorinumbri üles) ja saad sealt eelnimetatud andmete alusel omale starteri. Netist tellides pead lisariski võtma (tegelikult muidugi on Ladu 24 vabalt võimeline Sulle starteri tarnima, kuid ...)

Kui tahad kasutatud starterit, siis pead otsima mootorikoodi järgi (mootorikood on nähtav kapotti avades esipaneelil koos VIN koodiga) ja lootma, et starter sobib- kui õigesti mäletan, siis tegelikult 156 1,9 diisli starteritel mingit väga suurt vahet pole (teoreetiliselt peaks istuma sinna ka 16V diisli oma)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: starter

#3
Tean inimest, kes tegeleb (täitsa põhitööna) starterite remondiga...
Julgen pakkuda, et kahekümneviiekas on mõistlikum hind kui uue starteri oma.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: starter

#4
Starteri remont on alati mõistlikum, kui uue ostmine (aega võtab - st mingi aeg pead ilma autota hakkama saama... samas, kui starter ei tööta, siis pead seda niikuinii tegema...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: starter

#5
ts kirjutas:Starteri remont on alati mõistlikum, kui uue ostmine (aega võtab - st mingi aeg pead ilma autota hakkama saama... samas, kui starter ei tööta, siis pead seda niikuinii tegema...
noh, mägistarter/lükkamine/köis on ka alati variant...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)
cron